بستری 1625 بیمار مبتلا به کرونا در مازندران

به گزارش ناق، خبرنگاران/مازندران طغیان کرونا در مازندران همچنان ادامه دارد و روز به روز بر میزان بستری ها افزوده می گردد به طوریکه مسئولان معتقد هستند اگر این فرایند ادامه یابد، شیوع کرونا از شرایط قرمز به شرایط بحرانی تر تبدیل گردد.

بستری 1625 بیمار مبتلا به کرونا در مازندران

سیدعباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این زمینه، اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته تعداد 233 بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی توضیح داد: در همین مدت تعداد 208 نفر از افراد مشکوک بستری شده از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل فرایند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران توضیح داد: هم اکنون 1311 بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد 216 نفر نیز با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

بستری 45 بیمار کرونایی جدید در بابل

همچنین بر اساس روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل اظهار کرد: در حال حاضر 314 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های بابل بستری هستند.

بر این اساس، در 24 ساعت گذشته 45 بیمار جدید بستری و 60 بیمار هم ترخیص شدند، همچنین 46 بیمار در بخش های مراقبت های ویژه بستری هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1400 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 1550

به "بستری 1625 بیمار مبتلا به کرونا در مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بستری 1625 بیمار مبتلا به کرونا در مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید