تشکیل جلسه اضطراری ستاد فرماندهی کرونا پایتخت

به گزارش ناق، فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران از برگزاری جلسه اضطراری خبر داد.

تشکیل جلسه اضطراری ستاد فرماندهی کرونا پایتخت

به گزارش ایسنا، دکتر علیرضا زالی در حاشیه جلسه ستاد فرماندهی کرونای تهران اظهار کرد: در روز های اخیر در تهران در شرایط هشدار بوده ایم و شرایط بسیار شکننده ای در این شهر حاکم است، آمار مبتلایان، فوتی ها و افراد نیازمند بستری طی 10 روز گذشته به صورت صعودی رو به افزایش بوده است.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران گفت: همه اعضایی که در جلسه امروز حضور داشتد نگرانی خود را از شرایط فعلی ابراز کرده و قرار شد تا تصمیمات جدی، کارا و موثرتری با انسجام بین بخشی صورت گیرد.

وی اظهار کرد: کنندگان دستگاه های اجرایی، انتظامی، نظارتی، نیرو های مسلح، روسای دانشگاه علوم پزشکی و.. در جلسه امروز حضور داشتند.

وی با اشاره به اینکه نیازمند مداخلات و اقدامات سختگیرانه تر هستیم، اضافه کرد: مقرر شد کنندگان دستگاه ها با کار های کارشناسی که در دستگاه های خود انجام خواهند داد، بسته ای را در زمینه کنترل بیماری در ابعاد مختلف اماده کنند تا بعدازظهر امروز در جلسه اضطراری که با حضور دکتر نمکی وزیر بهداشت برگزار می شود، ارایه شود.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران اضافه کرد: به نظر می رسد فرایندی که در تهران با آن روبرو هستیم، هم در زمینه رعایت فاصله گذاری اجتماعی و هم درباره شیوه نامه های بهداشتی، کمتر مورد توجه واقع شد ضمن آنکه مراجعه به مراکز بهداشتی درمانی افزایش یافته است بنابراین نیازمند مداخلات جدی تری هستیم.

منبع: فرارو
انتشار: 19 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 1072

به "تشکیل جلسه اضطراری ستاد فرماندهی کرونا پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل جلسه اضطراری ستاد فرماندهی کرونا پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید