تمام تیم های لیگ برتری با مشکل روبرو شدند، نباید تبعیض می گذاشتند

به گزارش ناق، حسین فرکی درباره تأخیر در اعلام زمان شروع برگزاری نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران به رادیو تهران گفت: مطمئناً این مشکل نه تنها برای تیم پیکان، بلکه برای تمام تیم های لیگ رجحان وجود دارد. وقتی قرعه کشی بازی ها انجام نشده است و مشخص نیست چه زمانی قرار است رقابت ها شروع شود، به مشکل برمی خوریم.

تمام تیم های لیگ برتری با مشکل روبرو شدند، نباید تبعیض می گذاشتند

سرمربی تیم فوتبال پیکان افزود: اخباری که منتشر می شود، بیان کننده این ماجراست که لیگ با 10 روز تأخیر و احتمالاً در تاریخ 20 مرداد آغاز خواهد شد. درحالی که تیم ها با توجه به اعلام قبلی که قرار بود 5 تا 10 مرداد استارت بازی های خود را بزنند، تمرینات پیش فصل را در نظر گرفته بودند ولی حالا ناچاریم کار را با کمی تغییر، پیش ببریم.

وی درباره حضور محمود شیعی به عنوان مدیرعامل باشگاه پیکان در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال که اخبار مربوطه را به مجموعه پیکان اعلام می کند، گفت: واقعاً این طور نیست که آقای شیعی مطلبی را به مجموعه پیکان بگوید و کسی را در جریان آن قرار ندهد. ایشان در مصاحبه ای که کرده بود، به طور کلی عنوان داشت که لیگ با چه میزان تأخیر برگزار می شود.

فرکی شرح داد: با توجه به تأخیر در آغاز لیگ، باید پیش بینی های لازم را انجام دهیم. این مشکل برای همه تیم ها بخصوص باشگاه های شهرستانی به وجود آمده است که برنامه ریزی را دچار مشکل می کند ضمن اینکه قرعه کشی مسابقات هم اهمیت زیادی دارد.

سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره تبعیض بین تیم ها برای رفتن یا نرفتن به اردوهای پیش فصل در خارج از کشور تأکید کرد: قطعاً برخورد آقایان تبعیض آمیز است. وقتی از یک منبع موثق، خبری بیرون می آید، باید به آن استناد کرد اما متأسفانه آنها برای برخی تیم ها استثناء قائل می شوند. جالب نیست که بین این تیم ها تفاوت قائل شد.

وی گفت: وضعیت مالی تیم ها خوب نیست. البته باید این را گوشزد کرد که تیم های شهرستانی برای برپایی اردو در تهران، شاید با هزینه های بیشتری نسبت به برگزاری آن در خارج از کشور روبرو شوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 248

به "تمام تیم های لیگ برتری با مشکل روبرو شدند، نباید تبعیض می گذاشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام تیم های لیگ برتری با مشکل روبرو شدند، نباید تبعیض می گذاشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید