خبرنگاران تمامی مأموریت های سازمان بنادر بدون وقفه در جریان است

به گزارش ناق، تهران- خبرنگاران- سازمان بنادر و دریانوردی با صدور بیانیه ای گفت که تمامی مأموریت های این سازمان در بنادر بدون وقفه در جریان است.

خبرنگاران تمامی مأموریت های سازمان بنادر بدون وقفه در جریان است

به گزارش خبرنگاران از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بنادر و دریانوردی ، در این بیانیه آمده است: دشمنان قسم خورده این ملت که سالهاست با اعمال تحریم های یک جانبه نتوانسته اند به اهداف شوم خود برای توقف صادرات و واردات کالا دست یابند، چندی است در کوشش برای انجام حملات سایبری و القای موفقیت آمیز بودن این حرکات کور، به وسیله عملیات روانی رسانه ای هستند.

در بیانیه سازمان بنادر و دریانوردی کشور تصریح شده: اما به حول و قوه الهی و با کوشش پرسنل سختکوش سازمان، اقدامات بازدارنده و مناسبی در قبال سنگ اندازی بیگانگان اجرا شده و کلیه مأموریت های سازمان بدون وقفه در جریان است.

این بیانیه می افزاید: همچنین اقدامات فنی خوبی توسط کادر مجرب فناوری اطلاعات این سازمان برای تقویت پایداری خدمات برخط در حال اجراست تا فرایند تخلیه و بارگیری و ورود و خروج کالا از کشور، حتی لحظه ای دچار خلل نشود.

مرکز ماهر(مدیریت مرکز امداد و هماهنگی رخدادهای رایانه ای) روز گذشته(23 مهر) با صدور اطلاعیه ای گفت: علی رغم شایعات مطرح شده در فضای مجازی و بعضی رسانه ها، شواهدی از حمله گسترده به دستگاه های متعدد دولتی تا این لحظه مشاهده نشده و حمله صرفا به دو سازمان دولتی بوده است.

روز گذشته اخباری در مورد حمله سایبری به یک سازمان دولتی مهم در فضای مجازی مطرح شدو امروز (چهارشنبه) نیز مرکز ماهر در اطلاعیه ای از حمله مهم سایبری به دو سازمان دولتی اطلاع داد و گفت این حملات در حال پیگیری و برطرف است.

مرکز ماهر پیرو بعضی اخبار و شایعات منتشر شده درباره حملات سایبری در فضای مجازی گفت: رخداد حمله مهم سایبری صرفا مربوط به دو سازمان دولتی بوده که مراجع مسئول در حال رسیدگی به موضوع هستند.

معاون سازمان فناوری اطلاعات ایران نیز دراین خصوص گفت که حمله سایبری اجرا شده به دو سازمان در ابعاد حمله وسیع بود، اما باید بگویم شبیه و نمونه عظیم تر از این حملات را در کشور داشتیم که توانسته ایم با آن ها مقابله کنیم.

منبع: ایرنا
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 1214

به "خبرنگاران تمامی مأموریت های سازمان بنادر بدون وقفه در جریان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تمامی مأموریت های سازمان بنادر بدون وقفه در جریان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید