خبرنگاران رشد 23 درصدی ظرفیت تصفیه خانه های آب زنجان

به گزارش ناق، زنجان - خبرنگاران - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: ظرفیت تصفیه خانه های آب این استان در سال گذشته با رشد 23درصدی به بیش از 144 هزار مترمکعب در شبانه روز رسیده است.

خبرنگاران رشد 23 درصدی ظرفیت تصفیه خانه های آب زنجان

جهت دریافت خدمات رنگ پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

علیرضا جزء قاسمی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ناق اضافه کرد: هم اکنون تصفیه خانه آب در شهرهای زنجان، ابهر و خرمدره در دست بهره برداری است و آب سدهای تهم و کینه ورس را نیز تصفیه می نمایند.

وی اظهارداشت: تصفیه خانه فاضلاب نیز در شهرهای زنجان، ابهر، ماهنشان و دندی در دست بهره برداری بوده و در شهرهای زرین آباد، ارمغانخانه و خرمدره نیز در دست احداث است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: این شرکت با رشد 9 درصدی در جمعیت تحت پوشش تاسیسات فاضلاب شهری، بیش از 301 هزار نفر را تحت پوشش خدمات جمع آوری بهداشتی فاضلاب قرار داده است.

به گفته جزء قاسمی در مجموع بیش از 39 درصد جمعیت شهری استان زنجان در چهار شهر، از خدمات بخش فاضلاب شرکت آبفا بهره مند هستند.

وی، حجم فاضلاب جمع آوری شده در این شهرها را بیش از 40هزار مترمکعب در شبانه روز عنوان نمود.

به گزارش ناق، تعداد کل مشترکان فاضلاب خانگی در استان زنجان بیش از 92 هزار واحد و تعداد مشترکان فاضلاب غیرخانگی نیز بیش از چهار هزار واحد است.

منبع: ایرنا
انتشار: 19 خرداد 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 918

به "خبرنگاران رشد 23 درصدی ظرفیت تصفیه خانه های آب زنجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رشد 23 درصدی ظرفیت تصفیه خانه های آب زنجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید