ظرفیت روستاهای گلستان در ایجاد اشتغال مورد توجه قرار گیرد

به گزارش خبرنگاران، شهرام کوسه غراوی شامگاه پنج شنبه در دهمین جلسه کارگروه اشتغال استان گلستان اظهار کرد: کوشش های زیادی برای ایجاد اشتغال در استان انجام گردیده اما مردم اشتغال ایجاد گردیده و کاهش نرخ بیکاری را احساس نمی نمایند.

ظرفیت روستاهای گلستان در ایجاد اشتغال مورد توجه قرار گیرد

وی با تاکید بر این که نقاط قوت و ضعف و همچنین تهدید و فرصت های ایجاد اشتغال گلستان باید مورد توجه جدی قرار گیرد، اضافه نمود: به جای بازخوردهای ایجاد اشتغال به میزان تسهیلات پرداختی بیشتر توجه می گردد.

نماینده مردم شهرستان های کلاله، گالیکش، مینودشت و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هر یک از شهرستان های استان ظرفیت های متفاوتی در ایجاد اشتغال دارند که این موضوع مورد غفلت قرار گرفته است.

وی توضیح داد: توسعه مراکز فنی و حرفه ای برای ایجاد اشتغال باید مورد توجه ویژه قرار گیرد و برای تحقق این امر در استان به حدود یک میلیارد تومان اعتبار احتیاج داریم.

کوسه غراوی همچنین به مشکل ایجاد پرداخت تسهیلات به روستاهای تازه شهر گردیده استان گلستان اشاره و اظهار داشت: پرونده های اشتغال زیادی در روستاهای تازه شهر گردیده استان در قالب ایجاد اشتغال روستایی تشکیل گردیده بود که هم اکنون این پرونده ها بلاتکلیف است و انتظار داریم با سرعت بیشتری این موضوع معین تکلیف گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ظرفیت روستاهای گلستان در ایجاد اشتغال مورد توجه قرار گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظرفیت روستاهای گلستان در ایجاد اشتغال مورد توجه قرار گیرد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید