لیگ قهرمانان اروپا، رجحان دراماتیک بوروسیا دورتموند و تساوی چلسی در شب بازگشت ها، لیورپول به سختی پیروز و ناپولی متوقف شد

به گزارش ناق، در شب دراماتیک لیگ قهرمانان اروپا، بوروسیا دورتموند یک پیروزی جالب به دست آورد و چلسی در خانه به تساوی رضایت داد.

لیگ قهرمانان اروپا، رجحان دراماتیک بوروسیا دورتموند و تساوی چلسی در شب بازگشت ها، لیورپول به سختی پیروز و ناپولی متوقف شد

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش خبرنگاران، در ادامه هفته چهارم مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، تیم فوتبال بوروسیا دورتموند با بازگشتی دیدنی اینتر را شکست داد و چلسی در یک بازی جذاب مقابل آژاکس به تساوی رضایت داد.

براساس این گزارش، در گروه ششم، بوروسیا دورتموند در خانه خود 3 بر 2 اینتر را شکست داد. اینتر ابتدا توسط مارتینس در دقیقه 5 و وسینو در دقیقه 40 پیش افتاد، اما دورتموند در نیمه دوم متحول شد و توسط حکیمی در دقایق 51 و 77 و برنت در دقیقه 64 به گل رسید تا با فزونی 3 بر 2 هفت امتیازی شده و پشت سر بارسای هشت و جلوتر از اینتر چهار امتیازی در رده دوم گروه قرار بگیرد.

سه شنبه شب در گروه پنجم لیگ قهرمانان اروپا، لیورپول در خانه به سختی 2 بر یک از سد خنک بلژیک گذشت. واینالدوم در دقیقه 14 و چمبرلین در دقیقه 53 برای لیورپول و سامانتا در دقیقه 41 برای خنک گلزنی کردند. ناپولی هم مقابل سالزبورگ به تساوی یک - یک رضایت داد. هالاند در دقیقه 11 برای سالزبورگ و لوزانو در دقیقه 44 برای ناپولی گل زدند. در جدول گروه پنجم، لیورپول با 9، ناپولی با هشت و سالزبورگ با چهار امتیاز اول تا سوم هستند.

این نتایج در حالی رقم خورد که در گروه هفتم، لیون 3 بر یک بنفیکا را برد تا با هفت امتیاز پشت سر لایپزیگ 9 امتیازی در رده دوم بایستد.

در گروه هشتم نیز چلسی در یک بازی دراماتیک در خانه مقابل آژاکس به تساوی 4 - 4 دست یافت. ابتدا آبراهام (بازیکن حریف) در دقیقه 2 آژاکس را پیش انداخت، اما در ادامه چلسی با پنالتی جورجینیو در دقیقه 5 به گل تساوی رسید. آژاکس سه بار از طریق پرومس در دقیقه 20، کپا (دروازه بان حریف) در دقیقه 35 و فن دبیک در دقیقه 55 به گل رسید. آسپلیکوئتا اما در دقیقه 62 از اختلاف دو تیم کاست. اخراج بلیند در دقیقه 68 و فلتمن در دقیقه 69 آژاکس را 9 نفره کرد و چلسی از این فرصت بهره را برد و با دو گل جورجینیو در دقیقه 71 (از روی نقطه پنالتی) و جیمز در دقیقه 74 بازی را به تساوی کشاند.

در دیگر بازی این گروه، والنسیا در خانه 4 بر یک لیل را برد. پارخو در دقیقه 66، سومااور (بازیکن حریف) در دقیقه 82، کوندوگبیا در دقیقه 84 و تورس در دقیقه 90 برای والنسیا و اوسیمن در دقیقه 25 برای لیل گل زدند. در جدول گروه هشتم، آژاکس، چلسی و والنسیا با هفت امتیاز اول تا سوم هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 461

به "لیگ قهرمانان اروپا، رجحان دراماتیک بوروسیا دورتموند و تساوی چلسی در شب بازگشت ها، لیورپول به سختی پیروز و ناپولی متوقف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ قهرمانان اروپا، رجحان دراماتیک بوروسیا دورتموند و تساوی چلسی در شب بازگشت ها، لیورپول به سختی پیروز و ناپولی متوقف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید