مخالفت بازیکنان بارسلونا با کاهش حقوق شان برای یاری به باشگاه

به گزارش ناق، بازیکنان تیم فوتبال بارسلونا درخواست این باشگاه برای کاهش حقوق شان را رد نموده اند.

مخالفت بازیکنان بارسلونا با کاهش حقوق شان برای یاری به باشگاه

به گزارش ناق، پایگاه خبری ESPN با استناد به ادعای برخی از منابع نزدیک به باشگاه بارسلونا نوشته است که بازیکنان این تیم پیشنهاد مدیران خود برای کاهش حقوق شان را رده نموده اند.

با توجه به تعطیلی لالیگا در اثر شیوع کرونا و نامشخص بودن زمان از سرگرفته شدن آن، باشگاه های اسپانیایی از جمله بارسلونا متحمل ضررهایی فراوانی شده اند. یکی از راه هایی که باشگاه ها برای کاهش و جبران این خسارت ها در نظر گرفته اند کاهش حقوق بازیکنان شان است که در برخی لیگ ها خود بازیکنان به صورت داوطلبانه به آن رضایت داده اند، اما در بارسلونا گویا بازیکنان مخالفت خود را با کاهش حقوق شان اعلام نموده اند.

از قرار معلوم بازیکنان بارسلونا با کم شدن حقوق شان برای یاری به باشگاه مخالفتی ندارند، اما از شروطی که از سوی هیئت مدیره باشگاه برای آنها مشخص شده راضی نیستند. طبق ادعای منابع نزدیک به باشگاه مذاکرات میان کاپیتان های تیم (لیونل مسی، سرخیو بوسکتس، جرارد پیکه و سرخی روبرتو) با اعضای هیئت مدیره باشگاه همچنان ادامه دارد و وجود برخی اختلافات میان بازیکنان و برخی از اعضای هیئت مدیره سبب گره خوردن مذاکرات میان آنها شده است. با این وجود هنوز مسئولان باشگاه به رسیدن به توافق با بازیکنان خوشبین هستند.

ESPN در گزارشی که اخیراً منتشر کرد، فاش نموده بود که بارسلونا امیدوار است که پیشنهادش برای کاهش موقت حقوق بازیکنان مورد موافقت آنها قرار بگیرد. این کاهش حقوق در خصوص تمامی تیم های باشگاه در تمامی رشته ها اعمال خواهد شد، اما از آنجایی که عمده بودجه باشگاه (تقریباً نیمی از آن) صرف پرداخت حقوق بازیکنان تیم اصلی می گردد، میزان کاهش حقوق آنها هم بیش از بازیکنان دیگر تیم های باشگاه خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 877

به "مخالفت بازیکنان بارسلونا با کاهش حقوق شان برای یاری به باشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخالفت بازیکنان بارسلونا با کاهش حقوق شان برای یاری به باشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید