مدیرعامل استقلال: می بازیم می گویند برکنار شدم، می بریم می گویند استعفا کرد

استقلال شب گذشته بازی را برده ظاهرا یک عده ناراحت شده اند که نکند این تیم روی دور بیفتد.هواداران استقلال به هوش باشند که اجازه ندهند کوچکترین شایعه ای تیمشان را بر هم بزند. امیدوار هستم استقلال با پیروزی خوبی که کسب کرد بتواند در لیگ برتر هم نتایج خوبی کسب کند و دل هواداران شاد گردد.

مدیرعامل استقلال: می بازیم می گویند برکنار شدم، می بریم می گویند استعفا کرد

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت:وقتی تیم نتیجه نمی گیرد می گویند من برکنار شدم، وقتی هم می بریم می گویند فتحی استعفا نموده است.

به گزارش فارس، امیر حسین فتحی در مورد شایعه ای که شب گذشته بعد از برد استقلال مقابل گل ریحان پیرامون استعفای وی مطرح شد گفت: مطمئن باشید پشت انتشار این خبرها اهدافی است که آنهایی که به دنبال بر هم زدن آرامش استقلال و مدیرانش هستند باید به زودی جوابگوی این اهداف خود باشند.

وی اضافه کرد: وقتی تیم نتیجه نمی گیرد و خدای نانموده می بازد یا مساوی می نماید می گویند من برکنار شدم، وقتی هم می بریم می گویند فتحی استعفا نموده است.در این بین هواداران استقلال هم تحت تاثیر اینگونه خبرهای کذب و بی اساس قرار می گیرند. هواداران استقلال بدانند آنهایی که این شایعات را می سازند طاقت پیروزی استقلال را نداشتند و این ها همان هایی هستند که از آرامش این تیم و مربی و بازیکنش ناراحت می شوند.

مدیرعامل باشگاه استقلال در سرانجام گفت: استقلال شب گذشته بازی را برده ظاهرا یک عده ناراحت شده اند که نکند این تیم روی دور بیفتد.هواداران استقلال به هوش باشند که اجازه ندهند کوچکترین شایعه ای تیمشان را بر هم بزند. امیدوار هستم استقلال با پیروزی خوبی که کسب کرد بتواند در لیگ برتر هم نتایج خوبی کسب کند و دل هواداران شاد گردد.

منبع: عصر ایران
انتشار: بروزرسانی: 15 آبان 1398 شناسه مطلب: 435

به "مدیرعامل استقلال: می بازیم می گویند برکنار شدم، می بریم می گویند استعفا کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل استقلال: می بازیم می گویند برکنار شدم، می بریم می گویند استعفا کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید