مصدومیت 6 نفر در پی برخورد شدید پراید با کامیون

رئیس هلال احمر کاشمر از برخورد شدید پراید با کامیون و مصدومیت 6 نفر اطلاع داد.

مصدومیت 6 نفر در پی برخورد شدید پراید با کامیون

احمد رضا پور در گفت وگو با خبرنگاران- با بیان اینکه این حادثه ساعت دو بامداد یکم شهریورماه و در کیلومتر پنج محور بردسکن به خلیل آباد رخ داد و اظهار کرد: پس از تماس با هلال احمر در ساعت 2.15 دقیقه صبح بلافاصله نیروهای امداد رسان به محل اعزام و پس از 10 دقیقه در صحنه حادثه حاضر شدند.

وی با اعلام اینکه در آنالیز های اولیه تعیین شد، این تصادف بین دو دستگاه خودروی سواری پراید و تریلی اتفاق افتاده که در این حادثه، تعدادی مصدوم گردیده بودند، مطرح نمود: عدم رعایت فاصله طولی از سمت راننده پراید و برخورد از پشت علت این حادثه بوده است.

رضاپور با بیان اینکه پس از حادثه بلافاصله دو دستگاه آمبولانس از هلال احمر کاشمر و بردسکن به محل حادثه اعزام شدند، بیان نمود: تمامی شش نفر مصدوم گردیده که سرنشینان خودروی پراید بودند راهی بیمارستان شدند.

رئیس هلال احمر کاشمر با بیان اینکه 6 مصدوم با همکاری اورژانس و آمبولانس های هلال احمر به مرکز درمانی حضرت ولی عصر(عج) شهرستان بردسکن انتقال داده شدند، گفت: دو نفر از سرنشینان خودروی پراید که در داخل خودرو گیرافتاده بودند با کمک نیروهای هلال احمر عملیات رها سازی صورت گرفت.

وی با اشاره به اینکه دو نفر از مصدومین توسط پایگاه جاده ای کندر جمعیت هلال احمر کاشمر و هلال احمر بردسکن و چهار نفر دیگر توسط اورژانس به بیمارستان اعزام شدند، بیان نمود: حال مصدومین خوب گزارش گردیده و مورد حادی نداشته اند.

رضاپور با اشاره به اینکه چون خودروی پراید بیش از ظرفیت مجاز سرنشین داشت، این خود موجب تشدید مصدومیت افراد گردیده بود، از مسافران خواست با توجه به سفرهای تابستانی ضمن رعایت فاصله طولی اصول ایمنی را در جاده ها رعایت نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مصدومیت 6 نفر در پی برخورد شدید پراید با کامیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصدومیت 6 نفر در پی برخورد شدید پراید با کامیون"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید