مناجاتی: این فدراسیون فوتبال کارآیی نداشت اما بیشتر از همه ماندگار بود، مهابادی و درخشان نباید سمت های خود را می پذیرفتند

به گزارش ناق، مربی پیشین تیم فوتبال جوانان ایران اعتقاد دارد فدراسیون فعلی با وجود عدم داشتن کارآیی، بیشتر از سایر دوره های فدراسیون فوتبال ماندگار بوده است.

مناجاتی: این فدراسیون فوتبال کارآیی نداشت اما بیشتر از همه ماندگار بود، مهابادی و درخشان نباید سمت های خود را می پذیرفتند

مهدی مناجاتی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره انتخاب داود مهابادی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال جوانان ایران گفت: با این فدراسیون و این آقایان، هر چیزی را باید باور کنیم و هیچ چیز بعید نیست. فدراسیونی که کارآیی نداشته و ما اصلاً چیزی از آن ندیدیم، بیشترین تاریخ ماندگاری را داشته است. تیم های ملی پایه ما در سطح بین المللی بودند و باشگاه های مختلف در مسابقات رده های مختلف پایه شرکت می کردند، اما انگار به قبل از تشکیل کره زمین بازگشتیم!

این موضوع به خاطر افراد غیرمتخصص است که رأس کار هستند و خط مشی فوتبال را می دهند.، وی ضمن بیان این جمله شرح داد: متأسفانه این آقایان، قدیمی ها و مربیان کارنامه دار و باتجربه را نمی بینند. زمانی از هر 10 نفر، 9 نفر رئیس فدراسیون و مربی را قبول داشتند، اما الان نه رئیس را می شناسید، نه مربی را. ببینید کسانی که خط و ربط فوتبال ما را می دهند، چه کسانی هستند. عکس این مسئولان را در کیهان بچه ها هم پیدا نمی کنید، چه برسد به کیهان ورزشی!

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

سرمربی پیشین تیم فوتبال جوانان در مورد حضور مهابادی و حمید درخشان در کادر فنی این تیم گفت: این افراد از قدیمی های فوتبال هستند و برای آنها آرزوی موفقیت می کنم، اما اشتباه کردند که این سمت ها را پذیرفتند. این دوستان با این کار، مسئولان را تأیید می کنند. رؤسای فدراسیون از قدیمی های فوتبال خبر دارند؟ زمانی تیم های نونهالان، نوجوانان، نوجوانان، جوانان، امید و حتی تیم ملی ما در آسیا حرف اول را می زدند، اما الان وقتی با تیم یک جزیره بازی می کنیم، تن مان باید بلرزد! ما هر چه داریم از قدیمی هاست و امروز هم تازه روز خوب ماست.

مناجاتی با انتقاد از شرایط فعلی تیم های پایه به خبرنگاران گفت: خدا عاقبت جوانان کشور که چشم امیدشان به این ورزش است، به خیر کند. زمانی که در تیم جوانان بودیم، دوستان خوبی چون علی دوستی، غلام پیروانی و حمید بابازاده را به شهرستان ها و حتی روستاها می فرستادیم تا بازیکنان خوب را انتخاب کنند، اما الان دل آن بازیکن جوان روستایی به چه چیزی خوش است؟ به خاطر اینکه مدیران بگویند مسابقات پایه در دوره مدیریت من برگزار می شود، بازی ها انجام می شود، اما بهره این رقابت ها چیست؟

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 آذر 1399 بروزرسانی: 30 آذر 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 1284

به "مناجاتی: این فدراسیون فوتبال کارآیی نداشت اما بیشتر از همه ماندگار بود، مهابادی و درخشان نباید سمت های خود را می پذیرفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مناجاتی: این فدراسیون فوتبال کارآیی نداشت اما بیشتر از همه ماندگار بود، مهابادی و درخشان نباید سمت های خود را می پذیرفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید