منچستریونایتد برای فروش لوکاکو به اینتر، ضرب الاجل مشخص کرد

به گزارش ناق، کاسه صبر شیاطین سرخ از تعلل اینتر برای ارائه پیشنهادی رضایت بخش جهت خرید مهاجم بلژیکی این تیم لبریز شده است.

منچستریونایتد برای فروش لوکاکو به اینتر، ضرب الاجل مشخص کرد

به گزارش ناق و به نقل از نشری میرر انگلیس، باشگاه اینتر برای خرید روملو لوکاکو از منچستریونایتد دیگر فرصت زیادی ندارد، چرا که باشگاه انگلیسی برای فروش مهاجم بلژیکی اش ضرب الاجل مشخص کرده است.

طبق اعلام نشریه میرر، منچستریونایتد به اینتر 7 روز فرصت داده است که رقم مورد نظر این باشگاه را برای خرید مهاجم سابق اورتون پرداخت کند.

یونایتد با فروش مهاجم 26 ساله اش مخالف نیست اما با مشخص ضرب الاجل برای اینتر می خواهد مطمئن شود که به اندازه کافی جهت خرید جانشین لوکاکو زمان دارد.

خاتمه فرصت جابجایی در فوتبال انگلیس روز هشتم آگوست (17 مرداد) است و به همین دلیل شیاطین سرخ برای خرید مهاجم جدید نیاز دارند که در ابتدا تکلیف مهاجم خود را مشخص کنند.

منچستری ها اعلام کرده اند که تا یک هفته دیگر اگر پیشنهادی 75 میلیون پوندی از سوی اینتر ارائه نشود، ماجرای انتقال لوکاکو منتفی خواهد بود.

پیش از این اینتری ها چند پیشنهاد برای خرید لوکاکو ارائه کرده اند که اگرچه از نظر مبلغ نزدیک به رقمی درخواستی منچستریونایتد بوده اما شیوه پرداخت آن به صورت اقساطی مورد مخالفت باشگاه انگلیسی قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 251

به "منچستریونایتد برای فروش لوکاکو به اینتر، ضرب الاجل مشخص کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منچستریونایتد برای فروش لوکاکو به اینتر، ضرب الاجل مشخص کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید