نتایج رقابت های مچ اندازی قهرمانی کشور

به گزارش ناق، بیستمین دوره رقابت های مچ اندازی قهرمانی باشگاه های کشور انتخابی تیم ملی جهت حضور در رقابت های آسیایی سال 2019 برگزار گردید.

نتایج رقابت های مچ اندازی قهرمانی کشور

به گزارش سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، این مسابقات طی روزهای 24 لغایت 26 بهمن ماه با حضور نزدیک به 700 ورزشکار از 26 استان کشور در دو بخش راست دست و چپ دست برگزار و برای اولین بار با حضور معلولین ایستاده در مجموعه فرهنگی ورزشی شهید چمران رامسر برگزار گردید.

در راست دست اصفهانی ها اول شدند و تیم های گلستان و آذربایجان شرقی به ترتیب عناوین دوم و سوم را از آن خود کردند.

نتایج این مسابقات به توضیح زیر است:

***چپ دست***

*** رده سنی جوانان

55 کیلوگرم

1- محمدجواد زارع زاده- یزد

2- قدرت الله عبدالهی- تهران

3- علیرضا مرادی- کرمانشاه

60 کیلوگرم

1- داود آقاپور- آذربایجان شرقی

2- محمد جلیلی- فارس

3- حسین فیاض- خراسان رضوی

65 کیلوگرم

1- محمدحسین نیک رفتار- مازندارن

2- علی موسویان- چهار محال و بختیاری

3- بنیامین قزل- گلستان

70 کیلوگرم

1- رضا شعوری- آذربایجان شرقی

2- بلال نعمانی- گلستان

3- محمد حیدری- خراسان رضوی

75 کیلوگرم

1- حجت روشن ضمیر- تهران

2- کامیار حسن- آذربایجان غربی

3- دایان کرد- گلستان

80 کیلوگرم

1- عرفان غلامیان- اصفهان

2- عرفان فرحی- آذربایجان شرقی-

3- متین عباس- آذربایجان غربی

85 کیلوگرم

1- سید محمد یدالهی- اصفهان

2- مهران یوسف گراد- آذربایجان غربی

3- امیر دکامی- مازندران

نتایج تیمی

1- آذربایجان شرقی- 28 امتیاز

2- آذربایجان غربی- 26 امتیاز

3- تهران 24 امتیاز

*** رده سنی امید

55 کیلوگرم

1- مهدی غلامی- خراسان رضوی

2- حامد ظهرابی نیا- خوزستان

3- قدرت الله عبدالهی- تهران

60 کیلوگرم

1- محمدحسین هاشمی- اصفهان

2- علیرضا حسین پوریان- چهارمحال و بختیاری

3- عابد ایمان دوست- خراسان رضوی

65 کیلوگرم

1- رضا محسنی گوهری- کرمانشاه

2- علیرضا یاسینی- تهران

3- عرفان سن سبیلی- گلستان

70 کیلوگرم

1- هادی قربانی- خراسان رضوی

2- فرزین عطایی- خراسان رضوی

3- میلاد ضمیری- خراسان رضوی

75 کیلوگرم

1- حسام الدین نظری

2- حجت روشن ضمیر- تهران

3- محمد قائدی- تهران

80 کیلوگرم

1- امیر رضائی- تهران

2- سید احمد سیدابراهیمی- آذربایجان غربی

3- جواد نوری- چهار محال و بختیاری

85 کیلوگرم

1- کامبیز کاکه همی- آذربایجان غربی

2- امین دولتی- آذربایجان غربی

3- غلامرضا ملک زاده- آذربایجان شرقی

90 کیلوگرم

1- احسان صحنه- گلستان

2- علیرضا جواهری- خوزستان

3- مهدی رضائی نژاد- مازندران

+90 کیلوگرم

1- عباس سپهری- چهار محال و بختیاری

2- علی گوزل زاده- آذربایجان شرقی

3- مجتبی فرجی- آذربایجان شرقی

نتایج تیمی

1- تهران 54 امتیاز

2- خراسان رضوی 41 امتیاز

3- گلستان 36 امتیاز

***رده سنی بزرگسالان

55 کیلوگرم

1- حسین بهرامی- چهار محال و بختیاری

2- فرهاد فخریان- چهار محال و بختیاری

3- میلاد خواجه صالحانی- مازندارن

60 کیلوگرم

1- محمد قاسمی طهورثانی- اصفهان

2- احمد شمشادی- گلستان

3- میکائیل میرابی- گلستان

65 کیلوگرم

1- سهیل فریدی- آذربایجان غربی

2- رضا شکوهی- چهار محال و بختیاری

3- آریانا خسروانی- تهران

70 کیلوگرم

1- سلیمان طریک- گلستان

2- محمد سوخته سرایی- گلستان

3- هادی قربانی- خراسان رضوی

75 کیلوگرم

1- سخید ایزدی- گلستان

2- ابوذر حسینی- البرز

3- حامد غوریانی- خراسان رضوی

80 کیلوگرم

1- مصطفی مالمیر- قزوین

2- مجتبی طهماسبی- مازندران

3- رضا صادقی- اصفهان

85 کیلوگرم

1- سعید احمدزاده- مازندارن

2- عماد باقرزاده- چهار محال و بختیاری

3- مجتبی برجی خانی- البرز

90 کیلوگرم

1- احمد خراسانی- آذربایجان شرقی

2- محسن مختاری- اصفهان

3- مهدی عطارد- البرز

100 کیلوگرم

1- احسان صحنه- گلستان

2- سید امید یدالهی- اصفهان

3- امیر سهرابی- مازندارن

110 کیلوگرم

1- محمد ارفعی- آذربایجان غربی

2- ریبوا احمدزاده- آذربایجان غربی

3- محسن معتمدی- اصفهان

+110 کیلوگرم

1- احسان مهرانفر- البرز

2- ابوالفضل عبدالمالکی- تهران

3- مراد علیزاده- تهران

نتایج تیمی

1- گلستان 60 امتیاز

2- اصفهان 59 امتیاز

3- چهار محال و بختیاری 46 امتیاز

*** رده سنی پیشکسوتان (40 تا 50 سال)

70 کیلوگرم

1- قربانعلی ابراهیمی- مازندران

2- ابراهیم ابراهیم قصابی اقدم- آذربایجان شرقی

3- علی علی حسینی- ایلام

80 کیلوگرم

1- مهدی فلاح شیخ لری- قزوین

2- رسول جامی- فارس

3- مجید پگاه- قزوین

90 کیلوگرم

1- امیر صالحی- اصفهان

2- احمد قلی زاده- آذربایجان شرقی

3- محمد فلاحیان- اصفهان

100 کیلوگرم

1- قنبر قاسمی- البرز

2- علیرضا شهرامی- البرز

3- عبداله بیگدلو- فارس

+100 کیلوگرم

1- سید حسن نورالهی- مازندران

2- احمد دوسری- خوزستان

3- سعید سقر- تهران

*** رده سنی پیشکسوتان (50 تا 60 سال)

75 کیلوگرم

1- محمدرضا انصاری- اصفهان

2- هوشنگ امینی- البرز

3- ایرج شجاعی- اصفهان

90 کیلوگرم

1- سعید بقلانی- خوزستان

2- محمود قادری- فارس

3- حمزه رئیسی- فارس

100 کیلوگرم

1- غلامرضا عباس ارجمند- آذربایجان غربی

2- علیرضا جان قربان- اصفهان

3- محمد خان سالاری- یزد

+100 کیلوگرم

1- ابوالفضل شایسته- اصفهان

2- سید کاظم طریقت- آذربایجان غربی

3- کیهان رهبر- مازندران

نتایج تیمی

1- اصفهان 51 امتیاز

2- مازندران 32 امتیاز

3- البرز 28 امتیاز

***معلولین

60 کیلوگرم

1- مجید محمودی- چهار محال و بختیاری

2- مرتضی دشتی- البرز

3- بهزاد باقی- قزوین

70 کیلوگرم

1- حافظ محمدی آذر- آذربایجان غربی

2- سید محمد میرزاابراهیمی- یزد

3- مجید کدخدا- خراسان رضوی

80 کیلوگرم

1- بابک کاظم آوینی- البرز

2- عباس صوفی- مرکزی

3- اسماعیل ابراهیمی- همدان

90 کیلوگرم

1- محسن گلاف- خوزستان

2- غلامرضا هادوی- البرز

3- یداله آژیده- البرز

نتایج تیمی

1- شهرداری پردیس البرز- 29 امتیاز

2- آذربایجان غربی- 11 امتیاز

3- خوزستان 10 امتیاز

*** نتایج مجموع تیمی چپ دست

1- اصفهان

2- گلستان

3- تهران

*** راست دست***

*** رده سنی جوانان

55 کیلوگرم

1- علیرضا محسن لو- همدان

2- علیرضا مرادی- کرمانشاه

3- محمدجواد زارع- یزد

60 کیلوگرم

1- داود آقاپور- آذربایجان شرقی

2- محمد جلیلی- فارس

3- یاسر قرنجیک- گلستان

65 کیلوگرم

1- ساسان یوسفی- فارس

2- سینا رستمی- کردستان

3- محمدحسین نیک رفتار- مازندران

70 کیلوگرم

1- بلال نعمانی- گلستان

2- رضا شعوری- آذربایجان شرقی

3- محمد حیدری- خراسان رضوی

75 کیلوگرم

1- کامیار حسن - آذربایجان غربی

2- محمدحسین فوقانیان- خراسان رضوی

3- دایان کرد- گلستان

80 کیلوگرم

1- عرفان فرجی- آذربایجان شرقی

2- چیاکو یوسفی- خراسان رضوی

3- عرفان غلامیان- اصفهان

80+ کیلوگرم

1- محمدسام حاج مرادی- مازندران

2- سید محمد یدالهی- اصفهان

3- حسین مرادی فرد- خراسان رضوی

نتایج تیمی

1- خراسان رضوی- 36 امتیاز

2- آذربایجان شرقی- 27 امتیاز

3- گلستان- 27 امتیاز

*** رده سنی امید

55 کیلوگرم

1- مهدی غلامی- خراسان رضوی

2- حامد ظهرابی نیا- خوزستان

3- علیرضا مرادی- کرمانشاه

60 کیلوگرم

1- محمدحسین هاشمی- اصفهان

2- سید عقیل موسی- چهار محال و بختیاری

3- علی حسین پوریان- چهار محال و بختیاری

65 کیلوگرم

1- عرفان سن سبیلی- گلستان

2- میلاد قاسم زاده- آذربایجان غربی

3- رضا محسنی گوهره- کرمانشاه

70 کیلوگرم

1- هادی قربانی- خراسان رضوی

2- محمدرضا احمدی راد- همدان

3- فرزین عطایی- خراسان رضوی

75 کیلوگرم

1- فرید ابراهیمی- آذربایجان غربی

2- حسام الدین نری- گلستان

3- حجت روشن ضمیر- تهران

80 کیلوگرم

1- سید احمد سیدابراهیمی- آذربایجان غربی

2- امین دولتی- آذربایجان غربی

3- امید رضایی- تهران

85 کیلوگرم

1- کامبیز کاکه همی- آذربایجان غربی

2- غلامرضا ملک زاده- آذربایجان شرقی

3- ابراهیم محمدتبار ملکشاه- مازندران

90 کیلوگرم

1- احسان صحنه- گلستان

2- علی محمدی گروئی- چهار محال و بختیاری

3- علیرضا جواهری- خوزستان

90+ کیلوگرم

1- عباس سپهری- چهار محال و بختیاری

2- علی ارژنگ- آذربایجان شرقی

3- سید محمد یدالهی- اصفهان

نتایج تیمی

1- آذربایجان غربی 53 امتیاز

2- تهران 36 امتیاز

3- خراسان رضوی- 33 امتیاز

*** رده سنی بزرگسالان

55 کیلوگرم

1- حسن بهرامی- چهار محال و بختیاری

2- فواد فخریان- چهار محال و بختیاری

3- حمزه فتحی- کرمانشاه

60 کیلوگرم

1- میکائیل میرابی- گلستان

2- اکبر حبیب اله زاده- آذربایجان شرقی

3- احمد شمشادی- گلستان

65 کیلوگرم

1- حسین حبیب اله زاده- آذربایجان شرقی

2- حمزه پنق- گلستان

3- آریا خسروانی- تهران

70 کیلوگرم

1- سلیمان طریک- گلستان

2- مهدی فلاح- آذربایجان غربی

3- محمد سوخته سرایی- گلستان

75 کیلوگرم

1- بایک فرج الهی- آذربایجان شرقی

2- سخید ایزدی- گلستان

3- ابوذر حسینی- البرز

80 کیلوگرم

1- مصطفی مالمیر- قزوین

2- بهروز عباسی- کردستان

3- آرمان کریمی- تهران

85 کیلوگرم

1- احمد خراسانی- آذربایجان شرقی

2- میلا مختاری- اصفهان

3- عباس شریفی- گلستان

90 کیلوگرم

1- محسن مختاری- اصفهان

2- ابوالفضل صدقی- آذربایجان شرقی

3- حسن قربان- تهران

100 کیلوگرم

1- حامد آریایی فر- اصفهان

2- سید امین یداللهی- اصفهان

3- اسماعیل نقدی- اصفهان

110 کیلوگرم

1- محسن معتقدی- اصفهان

2- آرش سمیعی- مازندران

3- ریبوار احمد حمزه- آذربایجان غربی

110+کیلوگرم

1- احسان مهرافزا- البرز

2- ابوالفضل عبدالمالکی- تهران

3- محمد ارفعی- آذربایجان غربی

نتایج تیمی

1- اصفهان 71 امتیاز

2- گلستان 58 امتیاز

3- آذربایجان شرقی 47 امتیاز

*** رده سنی پیشکشوتان (40 تا 50 سال)

70 کیلوگرم

1- ابراهیم قصابی اقدم- آذربایجان شرقی

2- نوروز اسماعیلی- مازندران

3- علی علی حسینی- ایلام

80 کیلوگرم

1- علی رضا احمدی- البرز

2- رسول جامی- فارس

3- فرهاد افشاری- البرز

90 کیلوگرم

1- حمید محمدی پور- یزد

2- امیر صالحی- اصفهان

3- جعفر عاطفی- خراسان رضوی

100 کیلوگرم

1- قنبر قاسمی- البرز

2- احمد ریحانی- مازندران

3- حسین استادی- اصفهان

100+ کیلوگرم

1- مرتضی حاج مرادی- مازندران

2- احمد دوسری- خوزستان

3- سعید سقر- تهران

رده سنی پیشکسوتان (50 تا 60 سال)

75 کیلوگرم

1- محمدرضا انصاری- اصفهان

2- هوشنگ فقراپرست- البرز

3- مسعود مولوی- مرکزی

90 کیلوگرم

1- سعید بقلانی- خوزستان

2- محمود قادری- فارس

3- حمیدرضا قائمی طبری- تهران

100 کیلوگرم

1- غلامعباس ارجمند- آذربایجان غربی

2- محمدحسن سالاری- یزد

3- علیرضا دنیا قربان- اصفهان

100+ کیلوگرم

1- ابوالفضل شایسته- اصفهان

2- رحمان ابوبکری- آذربایجان غربی

3- کیهان رهبر- مازندران

نتایج تیمی

1- اصفهان 42 امتیاز

2- مازندران 34 امتیاز

3- البرز 33 امتیاز

***معلولین***

60 کیلوگرم

1- مرتضی دشتی- البرز

2- علیرضا هادیان- تهران

3- رضا ناصریان- خوزستان

70 کیلوگرم

1- حاف محمدی آذر- آذربایجان غربی

2- نوروز اسماعیلی- مازندران

3- مجید کدخدا- خراسان رضوی

80 کیلوگرم

1- عباس صوفی- مرکزی

2- بابک کاظم آوینی- البرز

3- ناصر جعفری- مازندران

90 کیلوگرم

1- محسن گلاف- خوزستان

2- یداله آژیده- البرز

3- غلامرضا هادوی- البرز

نتایج تیمی

1- شهرداری پردیس البرز 29 امتیاز

2- خوزستان 15 امتیاز

3- آذربایجان غربی 14 امتیاز

*** نتایج مجموع تیمی راست دست ***

1- اصفهان

2- گلستان

3- مازندران

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 خرداد 1398 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 161

به "نتایج رقابت های مچ اندازی قهرمانی کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج رقابت های مچ اندازی قهرمانی کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید