نخستین مدیر فرودگاهی زن در ایران منصوب شد

به گزارش ناق، پروانه سهرابی به عنوان نخستین مدیر فرودگاهی زن به سمت مدیر فرودگاه آبادان منصوب شد.

نخستین مدیر فرودگاهی زن در ایران منصوب شد

چمدان: رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران روز دوشنبه حکم انتصاب نخستین زن مدیر فرودگاهی کشور را صادر کرد. در حکم صادره برای خانم پروانه سهرابی از وی خواسته شده در زمینه استقرار سیستم مدیریت ایمنی و ارتقای سطح خدمات فرودگاهی در راستای پاسداشت حقوق شهروندی مسافران و هماهنگی مؤثر با شرکت های هواپیمایی و نهادهای حفاظتی - امنیتی و دیگر مجموعه های مرتبط با خدمات فرودگاهی و نگهداری اصولی زیرساخت های موجود و بهره برداری مؤثر و مالی از ظرفیت های فرودگاهی برنامه ریزی و اقدام کند.

سیاوش امیر مکری در حکم مدیر جدید فرودگاه آبادان توسعه کسب و کارها و وصول به موقع درآمدها با تأکید بر انضباط مالی، اجتناب از اتلاف منابع، کاهش هزینه ها، رعایت دقیق قوانین و مقررات و هماهنگی کامل با ستاد شرکت را خواستار شده است.

پروانه سهرابی پیش از این در سمت معاون برنامه ریزی، نظارت و امور مالی فرودگاه اهواز فعالیت می کرد که اکنون علاوه بر مدیریت فرودگاه آبادان، در جایگاه مشاور مدیرعامل در امور بانوان و خانواده نیز به ایفای نقش خواهد پرداخت.

رییس سابق فرودگاه آبادان و 2 مدیر دیگر این فرودگاه در اردیبهشت ماه امسال با حکم وزیر راه و شهرسازی به دلیل آنچه که رفتار غیرمسئولانه عنوان شده از مقام خود عزل شدند. پرواز شماره 860 مورخه 16 اردیبهشت ماه تهران - آبادان به علت عدم ارایه به موقع خدمات هندلینگ در فرودگاه آبادان با وقفه روبرو شده و نارضایتی مسافران ان پرواز را به دنبال داشت که در پی آن به دستور وزیر راه و شهرسازی با افراد خاطی برخورد شد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 8 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 254

به "نخستین مدیر فرودگاهی زن در ایران منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین مدیر فرودگاهی زن در ایران منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید