کارت به کارت 10 میلیون تومانی در بانک صادرات ایران عملیاتی شد

به گزارش ناق، انتقال وجه 10 میلیون تومانی کارت به کارت توسط اینترنت بانک، همراه بانک و خودپرداز بانک صادرات ایران عملیاتی شد.

کارت به کارت 10 میلیون تومانی در بانک صادرات ایران عملیاتی شد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، در حال حاضر افزایش سقف انتقال وجه کارت به کارت در پذیرنده های (اینترنت بانک، همراه بانک و خودپرداز) این بانک با هدف عمل به دستورالعمل های بانک مرکزی، کاهش مراجعات حضوری مشتریان به شعب و مقابله با شیوع بیماری کرونا، عملیاتی شده و مشتریان و متقاضیان می توانند برای دریافت این خدمت به جای مراجعه به شعب از درگاه های مذکور استفاده کنند.

بانک صادرات ایران برای کاهش مراجعات حضوری مشتریان به شعب و استفاده بهینه از ظرفیت های بانکداری الکترونیک، سه خدمت افزایش سقف مجاز کارت به کارت شتابی و درون بانکی، افزایش سقف مجاز شارژ کارت هدیه و تمدید یک ساله زمان اعتبار سپهر کارت را در دستور کار خود قرار داده است.

سپهر کارت های بانک صادرات ایران نیز که تاریخ اعتبار آنها از فروردین تا پایان سال جاری است، بدون نیاز به مراجعه حضوری مشتری در شعب، به مدت یکسال تمدید می شود.

همچنین بانک صادرات ایران برای ارائه خدمات بیشتر به مشتریان سقف مبلغ شارژ کارت هدیه را تا اطلاع بعدی به صورت موقت به 20 میلیون ریال افزایش داد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 9 دی 1399 بروزرسانی: 9 دی 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 1303

به "کارت به کارت 10 میلیون تومانی در بانک صادرات ایران عملیاتی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارت به کارت 10 میلیون تومانی در بانک صادرات ایران عملیاتی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید