کی روش و هشدار بزرگ به خامس

به گزارش ناق، کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی کلمبیا در مورد ترکیب خود در رقابت های کوپا آمه ریکا 2020 صحبت کرد.

کی روش و هشدار بزرگ به خامس

به گزارش گروه ورزشی ناق، رقابت های کوپا آمه ریکا در تابستان سال بعد و به صورت مشترک در آرژانتین و کلمبیا برگزار خواهد شد و تیم ملی کلمبیا با هدایت کارلوس کی روش یکی از مدعیان قهرمانی در این رقابت ها خواهد بود. اما این سرمربی پرتغالی در مصاحبه ای به بازیکنانی که زیاد مصدوم شده و در تیم های باشگاهی خود در ترکیب ثابت قرار نمی گیرند هشدار داد که در صورت ادامه این فرایند، کار دشواری برای قرار دریافت در ترکیب اصلی تیم ملی کلمبیا خواهند داشت و به نظر می رسد منظور کارلوس کی روش بازیکنانی مانند خامس رودریگز، هافبک رئال مادرید بوده است.

کارلوس کی روش گفت: ما به بازیکنان بزرگی برای موفقیت نیاز داریم و البته باید سوپرمن هم در اختیار داشته باشیم. بازیکنان باید در باشگاه های خود در اروپا در ترکیب اصلی قرار بگیرند و با آمادگی در اردوی تیم ملی کلمبیا شرکت کنند که این کار ساده ای نیست، اما ما برای موفقیت در کوپا آمه ریکا به چنین بازیکنانی نیاز داریم.

از زمان ورود من به رختکن تیم ملی کلمبیا در ماه مارچ، من در مورد این موضوع صحبت کرده ام. برخی بازیکنان خیلی در ترکیب تیم های خود قرار نمی گیرند و برخی نیز بارها مصدوم می شوند که این موضوع باعث نگرانی من شده است. حالا این بستگی به خود بازیکنان دارد و آنها باید تلاش کنند در ترکیب تیم های خود قرار گیرند، زیرا رقابت های کوپا آمریکا و انجام هشت بازی در 29 روز بسیار سخت است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 603

به "کی روش و هشدار بزرگ به خامس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کی روش و هشدار بزرگ به خامس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید