بیجار پربارش ترین شهر کردستان در شبانه روز گذشته اعلام شد

به گزارش ناق، کارشناس اداره کل هواشناسی کردستان گفت: بیجار با 36 میلی متر بارندگی حاصل از بارش برف و باران، پربارش ترین شهر استان در شبانه روز گذشته بود.

بیجار پربارش ترین شهر کردستان در شبانه روز گذشته اعلام شد

به گزارش خبرنگاران از سنندج، خسرو سیف پناهی کارشناس اداره کل هواشناسی کردستان گفت: پس از بیجار، شهر های کامیاران و سقز با 22 میلی متر، دیواندره 21، قروه 19، سروآباد و موچش 18، زرینه 17، مریوان، دهگلان و یاسوکند 16، سلین 15، سنندج 12 و بانه سه میلی متر بارندگی داشتند.

سیف پناهی با اشاره به اینکه منطقه ها شرقی و شمالی استان همانند شهر های بیجار، قروه، سقز و دیواندره بیشتر شاهد بارش برف بودند، اضافه نمود: با توجه به سرد بودن سامانه مذکور، بارش برف و کولاک، لغزندگی جاده ها و مسائل تردد در گردنه ها و ارتفاعات استان مشاهده شده است که توصیه می گردد مردم از سفر های غیرضروری پرهیز نمایند.

او ادامه داد: این بارندگی ها تا اوایل امشب (آدینه) در نقاط شمالی و شرقی استان ادامه دارد، اما از روز شنبه تا اواسط هفته آینده هوای پایداری را خواهیم داشت.

کارشناس اداره کل هواشناسی کردستان اضافه نمود: شرایط دمای هوای استان امروز و فردا تغییرات آنچنانی ندارد، اما از صبح روز یک شنبه و دوشنبه کاهش دما و یخبندان را در سطح استان شاهد خواهیم بود.

سیف پناهی یادآور شد: در شبانه روز گذشته زرینه با دمای منفی سه درجه سردترین و سلین با دمای 19 درجه سانتی گراد گرمترین نقاط استان بودند و دمای شهر سنندج نیز بین چهار و 15 درجه سانتی گراد در نوسان بود.

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 آذر 1400 بروزرسانی: 21 آذر 1400 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 1846

به "بیجار پربارش ترین شهر کردستان در شبانه روز گذشته اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیجار پربارش ترین شهر کردستان در شبانه روز گذشته اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید