کیهانی: تفتیان همه تلاشش را کرد، برای کم کردن فاصله دوی سرعت ایران در آسیا برنامه ریزی می کنیم

به گزارش ناق، رئیس فدراسیون دوومیدانی معتقد است که نماینده سرعت ایران در فینال 100 متر بازی های آسیایی تمام کوشش خود را کرد.

کیهانی: تفتیان همه تلاشش را کرد، برای کم کردن فاصله دوی سرعت ایران در آسیا برنامه ریزی می کنیم

به گزارش ناق و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، حسن تفتیان، نماینده دوومیدانی ایران، شب گذشته در مرحله نهایی دوی 100 متر بازی های آسیایی 2018 با ثبت زمان 10.19 ثانیه در صندلی ششم این دوره از مسابقات ایستاد. مجید کیهانی، رئیس فدراسیون دوومیدانی که به عنوان سرپرست تیم ملی اعزامی به بازی ها در اندونزی حضور دارد در خصوص عملکرد تفتیان گفت: دیروز رقابتی دیدنی و جذاب را از سریع ترین دوندگان آسیا در فینال 100 متر بازی های آسیایی شاهد بودیم. سطح این مسابقه بسیار بالا بود و همه دوندگان برای کسب یک نتیجه خوب و حتی مدال به فینال آمده بودند. قهرمان این مسابقه رکورد 9.92 ثانیه را به ثبت رساند و دوندگان بعدی هم با اختلاف هزارم ثانیه با رکورد 10.00 ثانیه دوم و سوم شدند که این اتفاق گواه همین ادعا است. تفتیان با وجود کوشش خود با زمان 10.19 ثانیه به رتبه ششمی رسید.

وی اضافه نمود: ما دوست داشتیم او مدال بگیرد و پیش بینی این را هم نموده بودیم. به هر حال مسابقه است و برد و باخت هم دارد. او ورزشکار شایسته ای است و رقابت خوبی هم با دیگر دوندگان ژاپن، چین و کره داشت.

رییس فدراسیون دو و میدانی ادامه داد: ما فاصله زیادی با سطح بالای سرعت آسیا نداریم و مصمم هستیم با برنامه ریزی برای ارتقای سطح دوهای سرعت دوومیدانی ایران این فاصله را به حداقل برسانیم. امیدوارم که نتایج بهتری در آینده نزدیک حاصل گردد.

کیهانی در سرانجام با آرزوی موفقیت برای همه ملی پوشان دوومیدانی ایران گفت: بی تردید همه ورزشکاران تیم ملی با هدف موفقیت به جاکارتا آمده اند و ما نیز برای کسب موفقیت آنها برنامه ریزی نموده ایم. آنها نمایندگان شایسته ای هستند و ما نیز برای همه آنها آرزوی موفقیت می کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 آبان 1397 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 24

به "کیهانی: تفتیان همه تلاشش را کرد، برای کم کردن فاصله دوی سرعت ایران در آسیا برنامه ریزی می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیهانی: تفتیان همه تلاشش را کرد، برای کم کردن فاصله دوی سرعت ایران در آسیا برنامه ریزی می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید