ایران فقط 10 دقیقه فوتبال بازی کرد، کاش کامبوج را یک هیچ می بردیم

به گزارش ناق، پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است تیم ملی برنامه خاصی در دیدار با بحرین نداشت و ویلموتس باید برای دیدار با عراق از اشتباهاتش درس بگیرد.

ایران فقط 10 دقیقه فوتبال بازی کرد، کاش کامبوج را یک هیچ می بردیم

مرتضی فنونی زاده پیشکسوت فوتبال ایران در گفت وگو با ناق، درباره علکرد تیم ملی در دیدار با بحرین که با باخت شاگردان ویلموتس همراه شد اظهار کرد: این شکست نتیجه، خوابیدن در باد 14 گلی بود که تیم ملی به کامبوج زد. کاش آن دیدار را یک بر صفر می بردیم تا بازیکنان الکی مغرور نشوند.

وی اضافه کرد: عیار تیم ویلموتس در این دیدار معین شد و نشان داد که تیم ملی هنوز جای کار دارد. بحرین صاحب توپ و میدان بود و مالکیت بازی را بر عهده داشت. ایران فقط در 10 دقیقه ابتدایی نیمه دوم فوتبال بازی کرد. نه پاسکاری خوبی از تیم شاهد بودیم و نه برنامه خاصی برای حمله وجود داشت. بازیکنان نتوانستند توقعات را براورده نمایند و برای بازی های بعد کار سختی خواهیم داشت.

پیکسوت فوتبال ایران در این خصوص ادامه داد: بحرین تیم درجه 2 این گروه است و هنوز با عراق بازی نکرده ایم. ویلموتس باید فکری به حال تیمش بکند تا ما در همین مرحله غافلگیر نشویم. الآن تنها روی کاغذ تیم اول آسیا هستیم و باید با برنامه تر از دیدار با بحرین بازی کنیم. به نظر من تغییر در قلب خط دفاع و بازی ندادن به پورعلیگنجی یکی از دلایل اصلی باخت تیم ملی به بحرین بود. امیدوارم سرمربی بلژیکی از اشتباهاتش درس بگیرد تا در بازی های بعد برنده زمین، ایران باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 آذر 1398 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 484

به "ایران فقط 10 دقیقه فوتبال بازی کرد، کاش کامبوج را یک هیچ می بردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران فقط 10 دقیقه فوتبال بازی کرد، کاش کامبوج را یک هیچ می بردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید