این کارگردان به کما رفت

به گزارش ناق، هامون شیرازی کارگردان مستند زائر شب های بارانی در حال حاضر در کما به سر می برد و خانواده وی از مردم خواسته اند برای بهبود حالش دعا نمایند.

این کارگردان به کما رفت

نمایش مستند زائر شب های بارانی ساخته هامون شیرازی از 30 مرداد 1402 در بستر مجازی شروع شد.

نکته قابل توجه اینکه، هامون شیرازی کارگردان این اثر در حال حاضر در کما به سر می برد و خانواده وی از مردم خواسته اند برای بهبود حال وی دعا نمایند.

زائر شب های بارانی مستند زندگی مردی است که سال های سال، آخر های شب و درست 2 قدم مانده به صبح در گوشمان قصه و شعر گفت و یک اختتامیه با شکوه از روزمرگی های زندگی برایمان ساخت.

در معرفی این مستند آمده است: مستند زائر شب های بارانی با تو از روزگار رفته می گوید از زائر، از باران از شب از انسان از دوستانی که بودند و دیگر نیستند از یادواره هایی که در حافظه ماندند و خط خطی نشدند، محمد صالح علاء با تو از محمد صالح علاء می گوید.

این فیلم محصول پاییز 1396 خورشیدی است و در بخش خارج از مسابقه یازدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران سینماحقیقت به نمایش در آمده، ولی تا به امروز در سینما و شبکه نمایش خانگی به نمایش درنیامده است.

در لیست عوامل اصلی این فیلم مستند می توان به کارگردان: هامون شیرازی، تصویر: امیر رضاپور، تدوین: مجتبی محبی، دستیار تدوین: مدیا خائفی، تهیه نماینده: هامون شیرازی و فریال تقی پور صمیمی، صدا، پژوهش و کار: هامون شیرازی و با تشکر از: شورانگیز طباطبایی، باران صالح علاء، حسین صالح علاء و رضا مهدوی هزاوه اشاره نمود.

منبع: فرارو
انتشار: 31 مرداد 1402 بروزرسانی: 31 مرداد 1402 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 2238

به "این کارگردان به کما رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این کارگردان به کما رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید