تبدبل ماسک غواصی به ماسک تنفس مصنوعی

به گزارش ناق، درک اینکه ماسک غواصی چه کاری انجام می دهد کار سختی نیست، اما ماسک های این شرکت، تمام چهره فرد را می پوشاند و به شناگر وسعت دید زیاد و منظره ای بدون مانع از محیط زیر آب می دهد.

تبدبل ماسک غواصی به ماسک تنفس مصنوعی

یک شرکت که دریچه و سوپاپ های جایگزین چاپ سه بعدی برای ماسک های تنفس مصنوعی یا ونتیلاتور ها می سازد، شگفتی دیگری با فناوری چاپ سه بعدی اختراع کرده است که یک تبدیل شونده است که ماسک تنفس زیر آب یا غواصی را به ماسک تنفسی تبدیل می کند.

فناوری چاپ سه بعدی ترفند های جدیدی را برای کمک به کنترل شیوع کروناویروس جدید به ارمغان می آورد.

اکنون یک شرکت ایتالیایی که دریچه و سوپاپ جایگزین چاپ سه بعدی برای ماسک های غواصی می سازد، از تجربه خود در راه مبارزه با کووید-19 استفاده کرده است و ونتیلاتور هایی می سازد که بسیار مورد نیاز بیمارستان ها در سطح جهانی است.

این شرکت موسوم به Isinnova آداپتور های چاپ سه بعدی را اختراع کرده است که ماسک تنفس زیر آب و غواصی را به ماسک های اکسیژن C-PAP تبدیل می کند.

شرکت Isinnova یک اختراع حیاتی برای برآورده کردن نیاز های مربوط به بیماری کروناویروس جدید اراده داده است که یک آداپتور چاپ سه بعدی است که قادر به تبدیل یک ماسک غواصی به یک ماسک تنفسی کارآمد برای اکسیژن رسانی و بهبودی مبتلایان به کووید-19 است.

به گفته این شرکت، به محض اطلاع شرکت Easybreath که سازنده ماسک های غواصی است، بلافاصله ابراز تمایل به همکاری کرد.

نمونه اولیه این محصول به خوبی کار می کند و کارکنان بیمارستان به این ایده علاقه مند شده اند.

درک اینکه ماسک غواصی چه کاری انجام می دهد کار سختی نیست، اما ماسک های این شرکت، تمام چهره فرد را می پوشاند و به شناگر وسعت دید زیاد و منظره ای بدون مانع از محیط زیر آب می دهد.

این شرکت ایتالیایی فعلا قصد ندارد بلافاصله این ماسک را به تولید انبوه برساند، چرا که این محصول هنوز تأیید نشده است و استفاده از آن منوط به شرایط نیاز ضروری است. در واقع این محصول هنوز مجوز های قانونی را دریافت نکرده است و بیماران مجبورند برای اجازه استفاده از آن در مراقبت از خود، رضایتنامه امضا کنند.

در نتیجه مخترعین ایتالیایی تأکید می کنند که اختراع جدید آن ها فقط باید در مواقع اضطراری مورد استفاده قرار گیرد و به تدریج تبدیل به یک وسیله جدید و رایج در بیمارستان ها در سطح جهان شود.

آن ها می گویند: استفاده از این اختراع رایگان خواهد بود، زیرا هدف این است که همه بیمارستان های نیازمند در صورت لزوم بتوانند از آن استفاده کنند.

از آنجا که کروناویروس به سرعت در سطح جهان در حال شیوع است، مهندسان و مخترعان وظیفه دارند راه های جدیدی برای مبارزه با این ویروس پیدا کنند.

منبع: فرادید
انتشار: 24 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 863

به "تبدبل ماسک غواصی به ماسک تنفس مصنوعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبدبل ماسک غواصی به ماسک تنفس مصنوعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید