حجت حق وردی: دوست داشتم پرسپولیس با تمامی نفراتش بازی می کرد، دوری از بازی های رسمی به پیکان ضربه زد

به گزارش ناق، حجت حق وردی، مدافع تیم فوتبال پیکان گفت: غیبت بازیکنان پرسپولیس می تواند به سود ما باشد، ولی دوست داشتم این تیم با تمامی نفراتش برابر پیکان بازی می کرد.

حجت حق وردی: دوست داشتم پرسپولیس با تمامی نفراتش بازی می کرد، دوری از بازی های رسمی به پیکان ضربه زد

حجت حق وردی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ناق، در مورد شرایط تیم پیکان و نتایج ضعیف این تیم در هفته های اخیر گفت: در مورد نتایج چند بازی اخیر باید بگویم که تعطیلی مسابقات به ضرر ما شد و دوری یک ماهه از شرایط بازی به تیم مان ضربه زد. ما در بازی با ذوب آهن کیفیت خوبی نداشتیم و در بازی با تراکتورسازی و پارس جنوبی هم غافلگیر شدیم. البته این را هم باید در نظر گرفت که بازی های سختی را هم انجام دادیم، ولی مهمترین موضوع این بود که در شرایط مسابقه قرار نداشتیم و این به ضرر پیکان تمام شد.

وی در مورد غایبان پرتعداد پرسپولیس در بازی روز دوشنبه این تیم مقابل پیکان همچنین توضیح داد: من دوست داشتم پرسپولیس با تمامی نفراتش بازی می کرد تا اگر این بازی را می بردیم حرف و حدیثی ایجاد نمی شد، ولی حالا شرایط طوری است که آنها غایبان نسبتاً زیادی دارند. ما باید از این فرصت استفاده کنیم و سه امتیاز را بگیریم. ما هم در این چند هفته امتیازهای زیادی از دست دادیم و باید برای شکست دادن پرسپولیس کوشش کنیم.

مدافع تیم فوتبال پیکان در انتها گفت: شرایط پرسپولیس قطعاً می تواند به تیم ما برای دریافت سه امتیاز یاری کند، ولی بازی ساده ای در پیش نداریم و می دانیم که پرسپولیس تیم بزرگی است. مطمئناً بازیکنانی که به عنوان جانشین بازی خواهند کرد، انگیزه زیادی دارند تا خودشان را نشان دهند و این موضوع کار ما را سخت خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 فروردین 1398 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 98

به "حجت حق وردی: دوست داشتم پرسپولیس با تمامی نفراتش بازی می کرد، دوری از بازی های رسمی به پیکان ضربه زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حجت حق وردی: دوست داشتم پرسپولیس با تمامی نفراتش بازی می کرد، دوری از بازی های رسمی به پیکان ضربه زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید