حضور آرمین سهرابیان در تمرینات تیم قلعه نویی

به گزارش ناق، آرمین سهرابیان یکی از بازیکنان مورد توجه گل گهر در پنجره تابستانی بود که درنهایت تصمیم به ادامه حضور در اردوی آبی پوشان سیرجانی گرفت.

حضور آرمین سهرابیان در تمرینات تیم قلعه نویی

پس از پیوستن میلاد زکی پور به سپاهان و نهایی شدن حضور سعید صادقی در اردوی سرخپوشان مرکز این انتظار وجود داشت که آرمین سهرابیان دیگر بازیکن گل گهر نیز تیم دیگری را برای ادامه دوران حرفه ای انتخاب کند. سهرابیان 25 ساله که در آخرین اردوی تیم ملی نیز حاضر بوده و یکی از بازیکنان پرورش یافته آموزشگاه سپاهان به شمار می رود، یکی از مدافعینی بود که به شدت مورد توجه استقلال و سپاهان قرار داشت و کار های توافق او با مدیران سپاهان نیز تقریبا صورت گرفته بود، اما پایان این بازیکن تصمیمی گرفت که قابل پیش بینی نبود.

سهرابیان که در ابتدایی لیگ بیستم از سایپا به گل گهر پیوست در انتظار فرصتی برای یک انتقال بزرگ بود، ولی به نظر می رسد در لحظات آخر شرایط برای او تغییر کرد و در گل گهر ماندنی شد تا اهدافش را برای سومین سال پیاپی با امیرقلعه نویی دنبال کند.

بی شک حفظ سهرابیان هم گام بزرگی برای امیر قلعه نویی بود که تا به امروز تنها دو جوان را که خدابنده لو و شهیم هستند؛ به همراه درخشان مهر به خدمت گرفته و تمام توان خود را روی حفظ اسکلت اصلی تیم سال گذشته پایدار نموده است.

گل گهر روز گذشته دومین جلسه تمرینی را در زمین شماره 2 آزادی پشت سر گذاشت و سهرابیان برای اولین مرتبه در تمرین شرکت کرد.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 2 مرداد 1401 بروزرسانی: 2 مرداد 1401 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 2056

به "حضور آرمین سهرابیان در تمرینات تیم قلعه نویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور آرمین سهرابیان در تمرینات تیم قلعه نویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید