دومین سالانه کاربردی های معناگرا در خانه هنرمندان ایران

به گزارش ناق، تهران (پانا)- دومین سالانه کاربردی های معناگرا از جمعه 4 تیرماه در مجموعه گالری های خانه هنرمندان ایران آغاز به کار می کند.

دومین سالانه کاربردی های معناگرا در خانه هنرمندان ایران

به گزارش روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، دومین سالانه کاربردی های معناگرا از 4 تا 15 تیر ماه در تمامی گالری های خانه هنرمندان ایران میزبان مخاطبان و علاقه مندان به هنرهای تجسمی است.

در فراخوان دومین سالانه کاربردی های معناگرا که برگزاری آن را انجمن سفالگران ایران برعهده دارد، درباره ضرورت برگزاری این رویداد آمده است: سرامیک به دلیل گستره وسیع قابلیت ها و امکانات ذاتی خود، کاندیدای پیروز تاریخی، امروزی و آینده زندگی انضمامی و مصرفی بشر است. قابل انکار نیست تولیدات سرامیکی جهان در قالب کاربردی ها، بخش مهمی از کل تولیدات را شامل می شود. انجمن هنرمندان سفالگر بر آن است تا با استمرار ایده نمایشگاهی کاربردی های معناگرا که دوره اول آن پیشتر برگزار شده است، در قالب نمایشگاهی سالانه و با هدف کشف ظرفیت های پیدا و پنهان کاربردی ها برای خلق آثار هنری، امکان تجلی بیشتر آن ظرفیت ها را فراهم آورد. شاید این مجال، فرصتی باشد برای تجربه تغییر شرایط کاربردی اشیا در زندگی مصرفی روزمره به شرایط کاربردی آنها در خلق آثار هنری.

دبیر اجرایی دومین سالانه را شبنم عمانی و هیأت انتخاب آثار و مشاوران هنری آن به ترتیب حروف الفبا بهزاد اژدری، رسول جلیلی، حمید شانس، هادی محبعلی و هیربد همت آزاد خواهند بود.

آئین افتتاحیه دومین سالانه کاربردی های معناگرا روز جمعه 4 تیر از ساعت 17 در گالری ممیز خانه هنرمندان ایران برگزار می شود. علاقه مندان می توانند از آثار دومین سالانه کاربردی های معناگرا تا 15 تیر همه روزه از ساعت 14 تا 21 در گالری های خانه هنرمندان ایران بازدید کنند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 تیر 1400 بروزرسانی: 17 تیر 1400 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 1647

به "دومین سالانه کاربردی های معناگرا در خانه هنرمندان ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین سالانه کاربردی های معناگرا در خانه هنرمندان ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید