عباس هاشم پور: هدف اصلی ما حضور در فینال است، حریفان از لیست ایران تعجب کردند

به گزارش ناق، عباس هاشم پور، مربی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان مدعی است، لیست این تیم باعث تعجب تیم های حاضر در مسابقات جام بین قاره ای شده است.

عباس هاشم پور: هدف اصلی ما حضور در فینال است، حریفان از لیست ایران تعجب کردند

به گزارش ناق و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، عباس هاشم پور ضمن بیان این مطلب گفت: با وجود اینکه مسابقات جام بین قاره ای دومین رویداد بزرگ دنیای این رشته است، اما هدف یک سال اخیر دپارتمان فوتبال ساحلی و کادرفنی تیم ملی بر این اساس پایه ریزی شده بود که برترین بازیکنان استعدادیابی شده را برای حضور در این مسابقات به تیم دعوت کنیم و به آنها میدان بدهیم تا برای مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی جام دنیای که در اسفندماه برگزار می گردد، آماده شوند.

وی ادامه داد: برترین تیم های دنیا به دبی آمده اند تا برای کسب قهرمانی بجنگند. خوشبختانه ما هم پیش از اعزام به دبی، اردوی بسیار خوبی را در پرتغال برگزار کردیم که تأثیر بسزایی در رسیدن به اهداف تکنیکی و تاکتیکی موردنظرمان داشت. پس از حضور در دبی و پیش از آغاز مسابقات، با صحبتی که با مربیان تیم های حریف داشتیم همه آنها از لیست تیم ملی ایران ابراز تعجب می کردند، اما اکنون تنها با گذشت دو روز از مسابقات بابت داشتن چنین تیم جوان و قدرتمندی به ما تبریک می گویند.

هاشم پور اضافه کرد: در بازی نخست به مصاف آمریکا رفتیم و با اینکه این تیم کاملاً فیزیکی است، اما بازیکنان تمام نکاتی را که از سوی کادرفنی گوشزد شده بود، به اجرا گذاشتند. در دومین بازی به مصاف تاهیتی رفتیم که این تیم از قدرت بسیار بالای بدنی و تاکتیکی برخوردار است و در جلسه فنی پیش از مسابقه نکات ضعف و قوت این تیم را برای بازیکنان تشریح کردیم. کسب پیروزی برابر تاهیتی بسیار سخت است، چراکه این تیم تا آخرین ثانیه های بازی دست از کوشش بر نمی دارد، اما خوشبختانه در نهایت موفق شدیم تا این تیم را که در ادوار گذشته نتیجه را به آنها واگذار نموده بودیم، شکست بدهیم. پیروزی اصلی برای کادرفنی این است که با جوان هایی که به تیم اضافه نموده ایم و با عملکرد خوب تیمی توانستیم آمریکا و تاهیتی را از پیش رو برداشتیم.

وی تأکید کرد: هدف اصلی ما حضور در فینال مسابقات جام بین قاره ای است. به همین دلیل بازی امشب برابر روسیه بسیار سخت خواهد بود. این تیم قدرتمند و تاکتیکی است و کسب سه امتیاز امشب تأثیر زیادی در رسیدن ما به فینال دارد. البته هیچ ترسی برای تقابل با این تیم نداریم و مطمئنم که روسیه به دلیل شناخت کمی که از ترکیب جدید ایران در این رقابت ها دارد، دچار واهمه است. متأسفانه پیمان حسینی و محمد احمدزاده دچار مصدومیت هستند که در این بین شرایط احمدزاده بدتر است و برای بازی امشب مقابل روسیه وی را در ترکیب نخواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 91

به "عباس هاشم پور: هدف اصلی ما حضور در فینال است، حریفان از لیست ایران تعجب کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عباس هاشم پور: هدف اصلی ما حضور در فینال است، حریفان از لیست ایران تعجب کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید