مقاله: بازسازی کلینیک پزشکی و بازسازی مطب پزشک و دندانپزشکی (خدمات و راهنمای بازسازی)

به گزارش ناق، کلینیک پزشکی و مطب دندانپزشکی باید به گونه ای باشند که مراجعه کنندگان حس ورود به یک فضای گرم و دلپذیر را داشته باشند. اکثر بچه ها و نوجوان ها از محیط هایی مانند مطب و کلینیک واهمه دارند و رنگ های سرد به کار رفته در این مکان ها این واهمه و ترس را دو چندان می کند.

مقاله: بازسازی کلینیک پزشکی و بازسازی مطب پزشک و دندانپزشکی (خدمات و راهنمای بازسازی)

اهمیت تمیزی و محیط کلینیک و عملکرد درست بخش های مختلف آن از هر جای دیگری بیشتر است، چرا که ناسالم بودن این محیط می تواند جان افراد را به خطر بیاندازد. در ادامه می خواهیم نکاتی مهم در مورد بازسازی ساختمان کلینیک را با شما در میان بگذاریم.

در بازسازی یک ساختمان، و یا حتی تعمیرات کلی و جزئی، عوامل بسیاری دخیل هستند؛ برخی از آنها عبارتند از:

در بازسازی ساختمان کلینیک پزشکی باید به نیازها و توقعات کادر پزشکی نیز توجه نمایید. در مورد بیماران نیز با اضافه کردن بخش پذیرش در ورودی کلینیک از سردرگمی آنها جلوگیری کنید.

در بازسازی کلینیک و مطب پزشک و در بخش سالن انتظار باید از نورهای ملایم استفاده کرد تا بیماران از لحاظ روانی آرامش پیدا کنند. استفاده از رنگ های خیلی روشن و پر نور ذهن را آشفته و درهم می کند. در ضمن توجه کنید که اگر فرد از قبل مستعد استرس و اضطراب درونی باشد، این نورها استرس او را چندین برابر می کنند. در عوض برای اتاق معاینه، جایی که پزشک ارتباط مستقیم با مراجعه کننده دارد، برای بهتر دیدن وضعیت بیمار، باید نور و روشنایی کافی وجود داشته باشد.

منبع مقاله: بازسازی کلینیک پزشکی و بازسازی مطب پزشک و دندانپزشکی (خدمات و راهنمای بازسازی)

انتشار: 8 دی 1400 بروزرسانی: 8 دی 1400 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 1864

به "مقاله: بازسازی کلینیک پزشکی و بازسازی مطب پزشک و دندانپزشکی (خدمات و راهنمای بازسازی)" امتیاز دهید

2 کاربر به "مقاله: بازسازی کلینیک پزشکی و بازسازی مطب پزشک و دندانپزشکی (خدمات و راهنمای بازسازی)" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: بازسازی کلینیک پزشکی و بازسازی مطب پزشک و دندانپزشکی (خدمات و راهنمای بازسازی)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید