ویتنام، میزبان مسابقات تکواندوی قهرمانی آسیا

به گزارش ناق، مسابقات قهرمانی آسیا در سه بخش کیوروگی، پومسه و پاراتکواندو خردادماه و به میزبانی هوشیمینه ویتنام برگزار می گردد.

ویتنام، میزبان مسابقات تکواندوی قهرمانی آسیا

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام سفر کنید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات تکواندوی قهرمانی آسیا در سه بخش کیوروگی، پومسه و پاراتکواندو از سوم خردادماه به مدت پنج روز به میزبانی هوشیمینه ویتنام برگزار خواهد شد.

چهارمین دوره رقابت های پاراتکواندو آسیا سوم خردادماه و به مدت یک روز برگزار می گردد که هوگوپوشان در کلاس بندی های K40، K41، K42، K43 و K44 به مصاف رقبایشان می روند. در این مسابقات 12 پاراتکواندوکار (شش مرد و شش زن) می توانند شرکت کنند.

همچنین پنجمین دوره رقابت های پومسه سوم و چهارم خردادماه انجام می گردد که در بخش های انفرادی، تیمی، پومسه نوین انفرادی، پومسه نوین تیمی پیگیری می گردد. 28 نفر در بخش پومسه استاندارد (14 نفر مرد و 14 نفر زن) و هشت نفر (چهار نفر مرد و چهار نفر زن) نیز در گروه مسابقات آماده سازی به منظور حضور در بازی های آسیایی می توانند در پنجمین دوره مسابقات قهرمانی پومسه آسیا شرکت کنند.

اما بیست و سومین دوره مسابقات کیوروگی(مبارزه) از 5 خردادماه به مدت 3 روز برگزار می گردد که سهمیه هر کشور در هر یک از گروه های زنان و مردان 6 تکواندوکار می باشد و هر کشور می تواند در شش وزن (از هشت وزن) ثبت نام نماید.

هوگوپوشانی که در نخستین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی 2017 به میزبانی ازبکستان پیروز به کسب مدال شدند نیز می توانند در این رقابت ها شرکت کنند؛ در صورتی که نام آنها در ترکیب اصلی تیم قرار گیرد جزو 6 سهمیه به حساب می آیند؛ اگر در ترکیب تیم قرار نگیرند تنها جواز حضور در مسابقات را دارند و امتیاز آنها در رنکینگ محاسبه خواهد شد اما در مجموع امتیازات تیمی قرار نمی گیرد.

به گزارش خبرنگاران ، مربیان حاضر در این مسابقات باید دارای مجوز مربیگری باشند؛ مربیانی که مدرک معتبر مربیگری را در اختیار ندارند باید در کلاس مربیگری که 31 اردبیهشت ماه (کیوروگی) و یکم خردادماه (پومسه) برگزار می گردد شرکت کنند؛ در غیر اینصورت باید جریمه 200 دلاری پرداخت کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 آذر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 500

به "ویتنام، میزبان مسابقات تکواندوی قهرمانی آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویتنام، میزبان مسابقات تکواندوی قهرمانی آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید