پاسخ توخل به اعتراضات کلوپ: من هم بازی های بزرگ را می بازم عصبانی می شوم!

به گزارش ناق، سرمربی تیم فوتبال پاری سن ژرمن پاسخ اظهارات اخیر همتای آلمانی اش در لیورپول درباره قضاوت بازی دو تیم در لیگ قهرمانان را داد.

پاسخ توخل به اعتراضات کلوپ: من هم بازی های بزرگ را می بازم عصبانی می شوم!

به گزارش ناق ، یورگن کلوپ سرمربی آلمانی تیم فوتبال لیورپول باخت 2 بر یک شاگردانش در خانه پاری سن ژرمن را به نحوه قضاوت داور لهستانی بازی ژیمون مارسینیاک نسبت داد و گفت که او از اخراج بازیکن حریف خودداری نموده است و بالعکس در مورد خطاهای بازیکنان او سختگیری نموده است.

توماس توخل سرمربی پاری سن ژرمن در پاسخ به ادعاهای همتایش در لیورپول گفت: من فکر نمی کنم که موضوع داوری آنقدرها مهم بوده باشد. ما 5 دقیقه وقت تلف شده برای بازی داشتیم و بازیکنان مان هدف خطاهای فراوانی واقع شدند. تیمی که یک گل عقب است نیازی به خطا کردن ندارد اما حریف در 5 دقیقه 10 بار مرتکب خطا شد. شما فکر می کنید که این قانون در بازی مهمی مانند بازی امشب برعکس است؟ من هرگز چنین چیزی را تجربه ننموده ام که تیمی که برای زدن گل تساوی عجله دارد اینقدر مرتکب خطا گردد. من حتی نمی خواهم در مورد این موضوع صحبت کنم چون به نظر من این موضوع ارزش صحبت کردن ندارد.

سرمربی آلمانی PSG اضافه نمود: من هم زمانی که بازی های بزرگ را می بازم عصبانی می شوم و درباره موضوعاتی صحبت می کنم تا توجه مردم را از تیم خودم منحرف کنم. من هم این کارها را می کنم اما (نارضایتی کلوپ) مشکل من نیست. شما باید درباره این موضوع از خود او سؤال بپرسید اما من هم شنیده ام که او نظرش را گفته است و مسئله ای نیست. من درباره بازی حرف می زنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 105

به "پاسخ توخل به اعتراضات کلوپ: من هم بازی های بزرگ را می بازم عصبانی می شوم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ توخل به اعتراضات کلوپ: من هم بازی های بزرگ را می بازم عصبانی می شوم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید