بهره برداری آزمایشی سامانه اینوگام در سالروز آزادسازی خرمشهر

به گزارش ناق، خبرگزاری خبرنگاران- مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از بهره برداری آزمایشی سامانه اینوگام همزمان با سوم خردادماه و در سالروز آزادسازی خرمشهر خبر داد.

بهره برداری آزمایشی سامانه اینوگام در سالروز آزادسازی خرمشهر

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، امیر محسنی در برنامه زنده رادیویی افق روشن گفت: این ایده در شرایط کرونایی طراحی و در حال حاضر به مرحله اجرا گذاشته شده است. وی با بیان اینکه یکی از نگرانی های ما چاقی و اضافه وزن شهروندان در ایام کرونا بود، ادامه داد: این نگرانی باعث شد با همکاری سازمان ورزش و پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس این سامانه راه اندازی شود؛ چراکه براساس آمارها دانش آموزان ما بعد از پایان تحصیلاتشان در دبیرستان اضافه وزن دارند.

محسنی با بیان اینکه سامانه اینوگام یک سوپر اپلیکشن است، افزود: این سامانه با موضوع سلامتی و تندرستی شهروندان تهرانی راه اندازی شده است و مجموعه ای از چند نرم افزار است که ورزش هایی همچون راه رفتن، دویدن، دوچرخه سواری، کوهپیمایی، ورزش های هوازی، شرکت در رویدادهای ورزشی، شرکت در رویدادهای مذهبی همچون اربعین و شامل هرگونه فعالیتی است تا سرویس و خدماتی را با ارایه تخفیف در اختیار شهروندان قرار دهد.

محسنی با اشاره به اینکه سامانه اینوگام در حال حاضر از چندین درگاه نرم افزاری قابل دسترسی است، اظهار کرد: شهروندان می توانند از درگاه های تهران من، سایت اینوگام و همچنین varzesh.tehran.ir از این سامانه بهره مند شوند.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران با اشاره به ارایه تخفیفات در نظر گرفته شده در سامانه اینوگام اظهار داشت: این اپلیکشن مخاطبان 7 گانه ای را در بر می گیرد و شهروندان با استفاده از این اپلیکشن می توانند می توانند از کدهای تخفیف بهره مند شوند. باشگاه های ورزشی، پزشکان و کارشناسان تغدیه و سلامت، فروشندگان لوازم ورزشی، شرکت ها و سازمان های ارایه دهنده کالاهای ورزشی، ورزشکاران و همچنین نهادها و سازمان های ذی نفع که پیاده روی و ورزش را تبلیغ می کنند. همچنین شهروندان می توانند با مراجعه به این سامانه، امتیاز خود را دریافت کنند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 26 خرداد 1400 بروزرسانی: 26 خرداد 1400 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 1608

به "بهره برداری آزمایشی سامانه اینوگام در سالروز آزادسازی خرمشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره برداری آزمایشی سامانه اینوگام در سالروز آزادسازی خرمشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید