تمهیدات ویژه برای بازگشت مسافران ایرانی از چین

به گزارش ناق، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از تعلیق پروازهای چین برای پیشگیری از ورود ویروس کرونا در راستای تصمیم اتخاذ شده در جلسه راهکارهای پیشگیری از ورود این ویروس اطلاع داد.

تمهیدات ویژه برای بازگشت مسافران ایرانی از چین

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید و از قدیمیترین تاریخچه آسیا دیدن کنید و از دیوار چین در پکن عبور کنید و به نمایشگاه گوانجو رفته و در خیابانهای شانگهای قدم بزنید.

به گزارش خبرنگاران در پی شیوع و گسترش ویروس کرونا در چین و بعضی دیگر از کشورهای دنیا و همچنین پس از هشدار سازمان بهداشت دنیای در این زمینه، عصر روز آدینه جلسه آنالیز راهکارهای پیشگیری از ورود ویروس کرونا به کشور و مقابله با این ویروس به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار گردید.

رضا جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری درباره تصمیمات اتخاذ شده در حوزه هواپیمایی و پروازهای بین المللی به خبرنگاران گفت: با تصمیم دولتمردان در جلسه آنالیز راهکارهای پیشگیری از ورود ویروس کرونا و مقابله با آن، مقرر شد تا پروازهای رفت و برگشت چین به حالت تعلیق دربیاید.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر این که مسافران ایرانی در این کشور چگونه می توانند به ایران بازگردند این گونه شرح داد: تمهیدات لازم برای بازگشت مسافران ایرانی از چین به کشور اندیشیده شده و هیچ مسئله ای در این زمینه وجود ندارد.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری همچنین در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر این که در شبکه های اجتماعی و توسط بعضی کاربران نگرانی هایی درباره ضد عفونی شدن هواپیماهایی که با آن پروازهای چینی انجام می گردد، مطرح شده است و آیا در این زمینه اقداماتی انجام می گردد، گفت: همه اقدامات پیشگیرانه در در مقابله با ورود ویروس کرونا برای هواپیماها، مبادی ورودی و مسافران انجام می گردد و این اقدامات ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 651

به "تمهیدات ویژه برای بازگشت مسافران ایرانی از چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمهیدات ویژه برای بازگشت مسافران ایرانی از چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید