توطئه زن جوان برای کشتن شوهر

به گزارش ناق، کارآگاهان در حال تحقیق از زن و مردی هستند که با همدستی یکدیگر شوهر زن را به قتل رساندند. متهمان به جرم خود اعتراف نموده اند.

توطئه زن جوان برای کشتن شوهر

به گزارش شرق، زنی جوان چندی قبل به پلیس استان مرکزی مراجعه کرد و از ناپدیدشدن شوهرش به نام نیما اطلاع داد. او گفت: نیما سوار بر خودرو از خانه خارج شد؛ اما بعد از آن دیگر خبری از او نیست و به تلفنش هم جواب نمی دهد. من نمی دانم او کجا رفت؛ اما ممکن است حادثه ای برایش اتفاق افتاده باشد.

مأموران بعد از شنیدن حرف های این زن مشخصات شوهرش و خودروی او را از او دریافتد و سعی کردند ردی از مرد مفقودشده پیدا نمایند. آن ها بعد از کمی آنالیز پی بردند خودروی نیما در حالی که تصادف نموده و آتش گرفته بود، پیدا شده است. ماجرا از این قرار بود که در پی آتش دریافت خودروی سواری آتش نشانان به محل حادثه رفته و بعد از خاموش کردن شعله ها جسد مردی را داخل اتومبیل پیدا نموده بودند. از آنجا که جسد به پزشکی قانونی منتقل شده بود، همسر نیما به آنجا رفت و بعد از دیدن پیکر بی جان مرد سوخته هویت او را تأیید کرد. در شرایطی که به نظر می رسید نیما در پی سانحه رانندگی جانش را از دست داده است، نظریه پزشکی قانونی ورق را برگرداند؛ زیرا متخصصان اعلام کردند این مرد ابتدا خفه شده و به قتل رسیده؛ سپس سوخته است. کارآگاهان جنایی بعد از محرزشدن وقوع قتل به همسر نیما شک کردند و سوء ظن نسبت به زن جوان که مهین نام دارد، زمانی بیشتر شد که شواهدی از وجود اختلاف میان او و شوهرش به دست آمد. این گونه بود که مهین بازداشت شد و پشت میز بازپرسی نشست. او ابتدا سعی داشت وانمود کند از ماجرای مرگ شوهرش بی اطلاع است؛ اما ضد ونقیض گویی های او در بازپرسی دست او را رو کرد و او که به بن بست رسیده بود، درنهایت به ارتکاب قتل اعتراف کرد.

مهین در اعترافاتش گفت: من و نیما با هم اختلافات شدیدی داشتیم و همین هم باعث شد با مردی غریبه به نام محمود آشنا شوم و با او درددل کنم. ارتباط من و محمود بعد از مدتی بیشتر شد و در نهایت تصمیم گرفتیم شوهرم را به قتل برسانیم. ما برای این قتل نقشه ای طراحی و شوهرم را در خانه خفه کردیم. برای اینکه دست مان رو نگردد، تصمیم گرفتیم صحنه سازی کنیم و این طور نشان بدهیم که نیما بر اثر یک سانحه فوت شده است. به همین دلیل جسد را در ماشین گذاشتیم و سپس خودرو را به پل کوبیدیم و ماشین ناگهان آتش گرفت. بعد از این اتفاق تصور کردیم مرگ نیما حادثه قلمداد خواهد شد و فکر نمی کردیم اصل ماجرا فاش گردد.

کارآگاهان بعد از شنیدن حرف های مهین سراغ همدست او رفتند و توانستند محمود را بازداشت نمایند. این مرد هم وقتی تحت بازپرسی نهاده شد، اعتراف کرد در کشتن نیما به همسر او یاری نموده است. این مرد گفت: بعد از اینکه در جریان اختلافات مهین و نیما نهاده شدم و مهین به من گفت از دست شوهرش خسته شده و دیگر نمی تواند زندگی با او را تحمل کند، قبول کردم در این قتل همکاری کنم. بنا بر این گزارش، متهمان در حال حاضر در بازداشت به سر می برند و تحقیقات از آن ها ادامه دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 3 خرداد 1400 بروزرسانی: 3 خرداد 1400 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 1579

به "توطئه زن جوان برای کشتن شوهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توطئه زن جوان برای کشتن شوهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید