حقایق بازسازی ساختمان

به گزارش ناق، در مطلب قبل، چهار مورد از حقایقی که در خصوص بازسازی ساختمان می بایست بدانید را آنالیز کردیم. حال مابقی را در ایم قسمت مورد آنالیز قرار می دهیم.

حقایق بازسازی ساختمان

جهت دریافت خدمات بازسازی خانه های قدیمی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

آنها می توانند به صورتی جادویی مجوز بگیرند، اما نه به نوعی که شما فکر می کنید.

در صورتی که با تیم مورد نظر بازسازی ساختمان، قرارداد بستید، به عنوان پنجمین گزینه از حقایق بازسازی ساختمان این نکته را در نظر داشته باشید. پیمانکاران استخدامی به راحتی می توانند مجوز های لازم را اخذ نمایند اما در صورتی که موارد مورد نظر معقول باشند. نه هر آنچه که شما بخواهید. به طور مثال، صاحبخانه بگوید من می خواهم علاوه بر ساختن سرویس های زهکشی، علاوه بر بازسازی آشپزخانه، پنجره ها را در زیرزمین مسکونی خود نصب نکنم. آیا می توانید مجوز را برای تصویب این مجوز دریافت کنید؟

بازسازی آشپزخانه قدیمی

آنها می خواهند از جانب شما اطمینان داشته باشند.

بهترین جملات برای پیمانکاران این است که بشنوند پس از جستجوی فراوان، بهترین گزینه، آنها بوده اند که در نهایت نیز انتخاب شده اند. به عنوان ششمین مورد از حقایق بازسازی ساختمان، آنها می خواهند بدانند که بهترین مورد برای انجام پروژه شما بوده اند و پس از عقد قرارداد نیز خیالشان راحت خواهد شد که به آنها در زمینه نوسازی و بازسازی ساختمان اطمینان دارید.

هزینه های آنها قابل مذاکره نیست.

در بعضی موارد هزینه هایی که پیمانکاران اعلام می نمایند ظالمانه و بسیار زیاد است و بهتر است با آنها برای پایین آوردن نرخ ها جهت ذخیره مقداری پول و کاهش هزینه هایتان، مذاکره نمایید. ده درصد؟ پانزده؟ بیست درصد؟ مهم نیست، مهم این است که تا چقدر می توانید رضایت آنها را جلب نمایید. حقیقت این است که پیمانکاران قراردادی، به دلیل اهمیت قرارداد بسته شده، در این مورد که منجر به صرفه جویی در هزینه می شوند، می توانند موافقت نمایند. پس به عنوان مورد هفتم، در حقایق بازسازی ساختمان، بهتر است حتما قرارداد بسته گردد و قبل از آن نیز در خصوص هزینه ها و نرخ ها بحث و تبادل نظر نمایید.

بازسازی ساختمان و نوسازی بنا

آنها بیشتر مشتریان کمال گرا را می پسندند.

در خصوص هشتمین مورد از حقایق بازسازی ساختمان، می توان گفت که زبان ساده پیمانکاران هیچ کدام به دنبال دردسر نمی گردند. به نوعی ترجیح می دهند تمامی موارد و مسائل را قبل از اتمام پروژه حل نمایند تا اینکه پس از اتمام مجبور به حل مجدد آنها باشند. ترجیح اصلی مشتریانی هستند که کمال گرا بوده، همه چیز را تا حد امکان آسان گرفته و برای آنها نیز سخت گیری بی مورد ننمایند و بیشتر نتیجه مطلوب کار برایشان مهم باشد. در این صورت نیز آنها هم کار خود را به نحو احسن انجام خواهند داد.

آنها می خواهند داخل خانه نباشید.

می توان گفت آخرین مسئله از حقایق بازسازی ساختمان مربوط به این مورد می گردد. در زمانی که پیمانکاران استخدامی کار بازسازی را انجام می دهند، بهترین کار ان است که خانه را خالی نموده و در اختیار آنها قرار دهید. مثلا اگر طبقه اول در حال نوسزی است، شما در طبقات دیگری اقامت کنید. حقیقتاً این خانه شماست و پیمانکاران به شما نمیگویند خانه خود را خالی کنید اما برای پروژه های عظیم، برای خود شما بهتر است بیرون از خانه تشریف داشته باشید و فضا را خالی کنید. این یک مسئله امنیتی و مربوط به فضای داخلی خانه است و کار آنها نیز بسیار راحت تر خواهد بود.

منبع: رویا مال
انتشار: 10 خرداد 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 901

به "حقایق بازسازی ساختمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حقایق بازسازی ساختمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید