حقیقی: استقلال 15 هزار طرفدار به استادیوم آورده بود، کتفم در جریان بازی در رفت!

به گزارش ناق، دروازه بان تیم فوتبال نساجی می گوید که استقلالی ها سه برابر ظرفیت در نظر گرفته شده، تماشاگر به استادیوم آزادی آورده بودند.

حقیقی: استقلال 15 هزار طرفدار به استادیوم آورده بود، کتفم در جریان بازی در رفت!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، علیرضا حقیقی بعد از ملاقات نساجی مقابل استقلال که با تساوی بدون گل تمام شد، گفت: می توانستیم استقلال را شکست دهیم. این تیم پرمهره جزو تیم های بالای جدول است. موقعیت برای برد داشتیم ولی خداراشکر که همین یک امتیاز را گرفتیم.

وی درباره عصبانیتش از هم تیمی خود و درخواست از کادر قنی برای تعویض او، عنوان نمود: فوتبال دیگر یک مسابقه نیست و یک جنگ است. در انتهای زمین وظیفه سنگینی دارم و اگر توپ وارد دروازه گردد از چشم من می بینند. همه ما یک تیم هستیم و من چیز خاصی نگفتم. احساس کردم اگر یک شوک به تیم وارد گردد خوب است که خداراشکر این اتفاق رخ داد. باید در طرز فکر مان تجدیدنظر کنیم، چون در همه این بازی ها می توانیم پیروز شویم.

دروازه بان نساجی درباره بازگشت طرفداران به استادیوم ها گفت: خوب بود، ولی مقداری لطف به من داشتند که البته ایرادی ندارد. به هرحال فوتبال است و دل مان برای آنها تنگ شده بود. فکر می کنم بیشتر از 5 هزار نفر بودند. تماشاگران ما 5 هزار نفر بودند و فکر می نمایند استقلالی ها 15 هزار نفر (طرفدار) به استادیوم آورده بودند. ایرادی ندارد هرچه شمار تماشاگران بیشتر باشد ما بیشتر لذت می بریم.

حقیقی درباره اینکه در دو صحنه برخورد شدیدی با بازیکنان استقلال داشت، گفت: این فوتبال است و نمی توان گفت پینگ پنگ بوده که برخورد نداشته باشد. در صحنه اول فکر می کنم با سیاوش یزدانی برخورد کردم که کتفم در رفت و همان جا دکتر تیم جا انداخت و در صحنه دوم هم متاسفانه مهاجم حریف بد روی پای من آمد. این موضوع را به فغانی گفتم. دل مان برای فغانی نیز تنگ شده بود. فغانی کلاس و پرستیژ بالایی در داوری دارد و به او تبریک می گویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 دی 1400 بروزرسانی: 6 دی 1400 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 1862

به "حقیقی: استقلال 15 هزار طرفدار به استادیوم آورده بود، کتفم در جریان بازی در رفت!" امتیاز دهید

2 کاربر به "حقیقی: استقلال 15 هزار طرفدار به استادیوم آورده بود، کتفم در جریان بازی در رفت!" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حقیقی: استقلال 15 هزار طرفدار به استادیوم آورده بود، کتفم در جریان بازی در رفت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید