ظرفیت های فرهنگی خراسان رضوی انتخاب مدیر برای این استان را سخت می نماید

به گزارش ناق، خبرنگاران/خراسان رضوی مدیرکل دفتر حوزه وزارتی و امور بین الملل وزارت میراث فرهنگی توضیح داد: با توجه به پتانسیل ها و ظرفیت هایی که در سه حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی وجود دارد، انتخاب مدیر برای این استان بسیار سخت بود.

ظرفیت های فرهنگی خراسان رضوی انتخاب مدیر برای این استان را سخت می نماید

علیرضا ایزدی امروز در مراسم تکریم و معارفه که در شورای معاونان اداره کل میراث فرهنگی، جهانگردی و صنایع دستی برگزار گردید، اظهار کرد: با افتخار حامل پیغام و سلام دکتر مونسان وزیر و معاونان وزارت میراث فرهنگی، جهانگردی و صنایع دستی هستم تا فردی که چند دهه برای میراث فرهنگی، جهانگردی و صنایع دستی کوشش نموده، تکریم کنیم و سکاندار نو این اداره کل در استان جلیل القدر خراسان رضوی را معرفی کنیم.

علیرضا ایزدی با بیان این که سال ها در محضر آقایان مکرمی فر و موسوی تلمذ نموده ام، ادامه داد: به وجود مدیران با دانش و تجربه در خراسان رضوی افتخار می کنیم.

وی با اشاره به انتخاب مدیرکل نو از بدنه این وزارتخانه اسم کرد: امیدوارم با نگاه جامعی که مدیرکل نو میراث فرهنگی، جهانگردی و صنایع دستی خراسان رضوی در هر سه حوزه دارد، هم چنان حرکتی رو به جلو را ببینیم.

ابوالفضل مکرمی فر، مدیرکل سابق میراث فرهنگی، جهانگردی و صنایع دستی خراسان رضوی در این مراسم گزارشی از عملکرد اداره کل طی دوره مدیرکلی اش ارائه و اظهار کرد: کوشش های زیادی در حوزه های میراث فرهنگی، جهانگردی و صنایع دستی استان در مدت 4 سال اخیر اجرا شده که با لطف، همکاری و همت مدیران، معاونان و کارکنان اداره کل بوده است.

وی هم چنین از همکاری استاندار، معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری، مدیران کل معاونت زیارت و دیگر مدیران کل استان، و معاونان و مدیران اداره کل قدردانی کرد.

با کمک مدیران و همکاران اداره کل میراث فرهنگی راستا رو به پیشرفت را ادامه خواهیم داد

سیدجواد موسوی، مدیرکل نو میراث فرهنگی، جهانگردی و صنایع دستی خراسان رضوی هم در این مراسم گفت: خدا را شاکرم که دوباره در مجاورت بارگاه ملکوتی حضرت رضا(ع) قرار گرفتم و در کسوت خادم جهانگردان و زائران ارائه خدمت خواهم کرد.

وی با بیان این که اگر تجربه ای اندوخته ام، از همین جمع آموخته ام و امیدوارم بتوانم از این تجربه برای پیشرفت اداره کل استفاده کنم، ادامه داد: دست طلب و کمک به سوی شما دراز می کنم تا با کمک مدیران و همکاران اداره کل راستا رو به پیشرفت را ادامه دهیم.

موسوی توضیح داد: از حسن نظر وزیر میراث فرهنگی، جهانگردی و صنایع دستی تشکر می کنم و امیدوارم با سعی و کوشش مضاعف وظیفه ام در اداره کل میراث فرهنگی، جهانگردی و صنایع دستی خراسان رضوی را به نحو احسن انجام دهم.

در ادامه این جلسه متن تقدیر مونسان وزیر میراث فرهنگی، جهانگردی و صنایع دستی از مکرمی فر، مدیرکل سابق قرائت و حکم سیدجواد موسوی، مدیرکل نو میراث فرهنگی، جهانگردی و صنایع دستی خراسان رضوی قرائت و اعطاء شد.

هم چنین علیرضا ایزدی، مدیرکل حوزه وزارت و امور بین الملل وزیر میراث فرهنگی، جهانگردی و صنایع دستی درجلسه دیگری با محمدصادق براتی معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری خراسان رضوی با اشاره تغییر مدیرکل میراث فرهنگی، جهانگردی و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: مدیرکل سابق میراث فرهنگی، جهانگردی و صنایع دستی خراسان رضوی در این استان زحمات زیادی را کشیده است و با توجه به بازنشستگی مدیر کل سابق، فردی از همین خطه که از قدیمی های این اداره کل بوده و سبقه بسیار خوبی دارد به اسم مدیرکل فعالیت را شروع می نماید.

وی با اشاره به شرایط کرونایی اظهار کرد: با توجه به این شرایط و در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی مراسمی تکریم و معارفه برگزار و معارفه و تکریم مدیرکل با حضور اعضای شورای معاونان اداره کل برگزار گردید.

ایزدی با بیان این که امیدواریم در حوزه های میراث فرهنگی، جهانگردی و صنایع دستی گام های موثری را برداریم، توضیح داد: در خراسان رضوی گلچینی از برترین مدیران وجود دارد که پیشتوانه مدیرکل نو میراث فرهنگی، جهانگردی و صنایع دستی استان خواهند بود.

مدیرکل نو میراث فرهنگی با ظرفیت های استان آشنایی کامل دارد

محمدصادق براتی، معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی با قدردانی از زحمات مدیرکل سابق و با اشاره به انتصاب مدیرکل میراث فرهنگی، جهانگردی و صنایع دستی خراسان رضوی اظهار کرد: آقای سیدجواد موسوی در گذشته خدمات شایسته ای در استان داشته و با ظرفیت های و شرایط این استان آشنایی کامل دارد.

بر اساس گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهگی، جهانگردی و صنایع دستی، وی ادامه داد: استان خراسان رضوی پیش از کرونا قطب مهم جهانگردی زیارت بوده و امیدواریم پس از کرونا هم همچنان 30 تا 35 میلیون زائر و جهانگرد به این استان سفر نمایند.

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری خراسان رضوی با اشاره به حکم انتصاب سیدجواد موسوی به اسم مدیرکل میراث فرهنگی، جهانگردی و صنایع دستی خراسان رضوی اسم کرد: در این حکم به 12 بند مهم اشاره شده که 5-6 بند آن در استان اجرا شده و 4-5 بند آن ضروری است در دوران خدمت آقای موسوی بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 تیر 1400 بروزرسانی: 23 تیر 1400 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 1659

به "ظرفیت های فرهنگی خراسان رضوی انتخاب مدیر برای این استان را سخت می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظرفیت های فرهنگی خراسان رضوی انتخاب مدیر برای این استان را سخت می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید