فوتسالیست های زن ایران در رقابت با چین و پرتغال محک می خورند

به گزارش ناق، به گزارش خبرنگاران، شهناز کمک گفت: سومین مرحله از اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال از 13 دی ماه در مرکز ملی فوتبال برگزار می گردد. در این مرحله برنامه های تمرینی مختلفی را برای بازیکنان در نظر گرفته ایم و با توجه به زمان کوتاهی که در اختیار داریم سعیمان بر این است تا ملی پوشان به هماهنگی لازم برسند.

فوتسالیست های زن ایران در رقابت با چین و پرتغال محک می خورند

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

وی گفت: در اسفند ماه دو بازی تدارکاتی با روسیه در تهران برگزار خواهیم کرد و هدفمان این است که با ترکیب جوان و با تجربه بازیکنان را به میدان برسانیم. بازیکنانی که به اردوی تیم ملی دعوت شده اند و تجربه بین المللی ندارند در این دو بازی حضور خواهند داشت. ضمن اینکه از ملی پوشان با تجربه نیز استفاده خواهیم کرد تا تیم به هماهنگی برسد و یکدست گردد. از این موقعیت استفاده بهینه خواهیم کرد و بدون شک در این دو ملاقات محک خوبی خواهند خورد.

سرمربی تیم ملی در ادامه از برگزاری دو ملاقات تدارکاتی با چین اطلاع داد و گفت : قرار است دو ملاقات محبت آمیز در تاریخ27 و 29 فرودین ماه 99 در تهران با تیم ملی فوتسال بانوان چین انجام دهیم . در بازی های تدارکاتی هدف ما شناخت بازیکنان، ارزیابی آنها، پی بردن به نقاط ضعف و قوت است. بدون شک برگزاری این ملاقاتها به ما کمک خواهد نمود تا شاکله اصلی تیم را شناسایی کنیم.

وی در مورد شرکت تیم ملی فوتسال بانوان در جام آزادی روسیه که با حضور تیم های روسیه، پرتغال و سوئد برگزار می گردد، در ادامه اضافه نمود: تیم های بسیار خوبی در این تورنمنت حضور دارند و بازیکنان ایران از لحاظ فنی و برگزاری بازی های تدارکاتی در شرایط بسیار خوبی قرار می گیرند. حضور در جام آزادی روسیه می تواند بازدهی بالایی برای ما داشته باشد. نقاط ضعف و قوت تیم معین می گردد و فرصت مناسبی تا قهرمانی آسیایی داریم که تیم خود را به سطح بالایی از آمادگی برسانیم. تیم های طراز اول دنیا در این تورنمنت حضور دارند. تیم پرتغال صندلی دوم دنیا و تیم روسیه در رتبه چهارم دنیا است. حضور در این تورنمنت کمک خوبی به تیم ملی ما می نماید.

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان در مورد تیم ملی فوتبال امید ایران که خود را برای مرحله نهایی رقابت های آسیایی و کسب جواز حضور در المپیک، آماده می نماید، گفت: این تیم کار بزرگی پیش روی خود دارد و احتیاج به حمایت یک مجموعه دارد. تمام اهالی فوتبال، فوتسال و خانواده بزرگ فدراسیون باید دست به دست هم بدهیم و از تیم ملی فوتبال امید که امید بزرگ خانواده فوتبال است، پشتیبانی کنیم.

کمک ادامه داد: معتقدم نباید به راحتی المپیک را از دست بدهیم. وظیفه تک تک ما است که از این تیم حمایت کنیم. در بخش بانوان سالیان سال دنبال داشتن تیم ملی دوم فوتسال بودیم تا بتوانیم در المپیک حضور داشته باشیم که این امر میسر نشد. اما اکنون تیم ملی فوتبال امید ما این شرایط را دارد. پس باید کمک کنیم تا این تیم از این شرایط بهترین بهره وری را داشته باشد. باشگاهها، مسئولین و همه خانواده بزرگ فوتبال و فوتسال کمک نمایند تا نتیجه این حمایت را در سال های بعد در تیم ملی فوتبال بزرگسالان ببینند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 دی 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 563

به "فوتسالیست های زن ایران در رقابت با چین و پرتغال محک می خورند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتسالیست های زن ایران در رقابت با چین و پرتغال محک می خورند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید