قیمت بیش از هزار محصول لوازم خانگی در سامانه 124 ثبت شد

به گزارش ناق، روز چهارشنبه وزارت صنعت، معدن و تجارت، مطابق اطلاعیه های داده شده توسط سازمان حمایت همه لوازم خانگی عرضه شده در بازار باید در سامانه 124 ثبت شده و عرضه کالا با قیمت های بالاتر از قیمت ثبت شده در سامانه مذکور تخلف محسوب می گردد.

قیمت بیش از هزار محصول لوازم خانگی در سامانه 124 ثبت شد

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

خاتمه مهلت معین شده توسط سازمان حمایت دیروز (سه شنبه، 27 خرداد ماه) بود.

با توجه به تصمیمات ستاد تنظیم بازار در مدیریت و کنترل بازار لوازم خانگی و شفاف سازی بازار عرضه این محصولات برای مصرف کنندگان و ضرورت جلوگیری از سوء استفاده بعضی افراد فرصت طلب در سودجویی از شرایط بازار، با اطلاع رسانی مکرر این سازمان به همه شرکت ها و فراوریکنندگان لوازم خانگی مبنی بر درج قیمت کالاهای خود در سامانه 124، این شرکت ها موظف به درج یا تکمیل اطلاعات قیمتی کالاهای خود به وسیله این سامانه شدند.

در دو ماه نخست سال 99 در بعضی محصولات مثل ماشین لباسشویی رشد 152 درصدی فراوری به ثبت رسید و فراوری ماشین لباسشویی در دو ماه اول سال از 48 هزار دستگاه در سال 98 به 121 هزار دستگاه در سال 99 رسید.

همچنین فراوری تلویزیون در این مدت 49 درصد رشد داشته و میزان فراوری این محصول در دو فروردین و اردیبهشت سال جاری از 73 هزار دستگاه در سال 98 به 110 هزار دستگاه رسیده است.

منبع: ایرنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 28 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 1026

به "قیمت بیش از هزار محصول لوازم خانگی در سامانه 124 ثبت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت بیش از هزار محصول لوازم خانگی در سامانه 124 ثبت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید