نمایندگان تیم ملی کاراته بزرگسالان در تاتامی قزاقستان معین شدند

به گزارش ناق، با سرانجام آخرین مرحله رقابت های انتخابی تیم ملی بزرگسالان، ترکیب این تیم برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا قزاقستان تعیین شد.

نمایندگان تیم ملی کاراته بزرگسالان در تاتامی قزاقستان معین شدند

به گزارش ناق، پیکارهای انتخابی تیم ملی بزرگسالان امروز در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار گردید و ترکیب تیم ملی اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا تعیین شد.

مجید حسن نیا در وزن 55 کیلوگرم با دو پیروزی که برابر میعاد کمک بدست آورد توانست پیراهن شماره یک تیم ملی را از آن خود کند تا همچون آسیایی 2013 امارات، این بار هم مسافر قاره ای تیم ملی کاراته بزرگسالان باشد.

امیر مهدی زاده بدلیل حضور مصطفی روستا در یک وزن بالاتر، بدون برگزاری انتخابی نفر فیکس وزن منهای 60 کیلوگرم تیم اعزامی به رقابتهای آسیایی قزاقستان شد.

حسین سمندر با سه برد برابر سعید علیپور و مصطفی روستا سهمیه وزن منهای 67 کیلوگرم تیم ملی بزرگسالان را از آن خود کرد و در ترکیب نهایی تیم اعزامی به آسیایی قزاقستان نهاده شد.

بهمن عسگری در ماراتن انتخابی وزن منهای 75 کیلوگرم تیم ملی بزرگسالان با 5 برد و 2 باخت به عنوان نماینده این وزن در رقابتهای قهرمانی آسیا شناخته شد. در این وزن سعید فرخی، ابراهیم حسن بیگی و علی اصغر آسیابری نیز حضور داشتند.

مهدی خدابخشی در روزی که بسیار آماده نشان می داد پیروز شد با دو برد و یک تساوی از سد ذبیح اله پورشیب بگذرد و صندلی خود در وزن منهای 84 کیلوگرم تیم ملی بزرگسالان کاراته تثبیت کند.

سجاد گنج زاده هم با طلایی که در بازیهای کشورهای اسلامی بدست آورد بدون برگزاری مبارزه انتخابی نفر فیکس این وزن شد تا در تاتامی قزاقستان به مصاف رقبا برود.

رقابت های قهرمانی آسیا اواخر تیر ماه در قزاقستان برگزار می گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 8 فروردین 1399 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 782

به "نمایندگان تیم ملی کاراته بزرگسالان در تاتامی قزاقستان معین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایندگان تیم ملی کاراته بزرگسالان در تاتامی قزاقستان معین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید