پوشش 100 هزار خانواده پشت نوبتی تا خاتمه تیرماه

به گزارش ناق، رئیس کمیته امداد گفت: تا انتها تیرماه 100 هزار خانواده پشت نوبتی در سراسر کشور تحت حمایت کمیته امداد قرار می گیرند.

پوشش 100 هزار خانواده پشت نوبتی تا خاتمه تیرماه

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سیدمرتضی بختیاری با اشاره به برنامه کمیته امداد برای حمایت از خانواده های نیازمند در کشور، اضافه نمود: پالایش خانواده های تحت حمایت به نام یک برنامه به صورت مستمر در کمیته امداد انجام می شود و از این طریق خانواده هایی که به تمکن مالی و خودکفایی رسیده اند از پوشش این نهاد خارج می شوند.

وی ادامه داد: همچنین برنامه اشتغال کمیته امداد از طریق تولید شغل و درآمدزایی برای مددجویان موجب توانمندی آنان شده و سالانه تعداد زیادی از مددجویان از طریق طرح های اشتغال به خودکفایی می رسند.

رئیس کمیته امداد تاکید کرد: همه ساله با خروج مددجویان خودکفا شده، خانواده های پشت نوبتی تحت پوشش قرار می گیرند و امسال هم مقرر شده است تا انتها تیرماه، حدود 100 هزار خانوار تازه به چرخه حمایتی کمیته امداد وارد شوند.

بختیاری با اشاره به اجرای طرح منظومه توانمندسازی خانواده های ایتام سیستان و بلوچستان اظهار داشت: 13 هزار خانوار از مددجویان پشت نوبتی از استان سیستان و بلوچستان تحت حمایت کمیته امداد قرار می گیرند و مابقی هم در دیگر استان ها وارد چرخه حمایتی این نهاد می شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 مرداد 1400 بروزرسانی: 1 مرداد 1400 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 1676

به "پوشش 100 هزار خانواده پشت نوبتی تا خاتمه تیرماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوشش 100 هزار خانواده پشت نوبتی تا خاتمه تیرماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید