چرا دفتر سایت عصر ایران آتش گرفت؟

به گزارش ناق، دفتر سایت خبری عصر ایران در پی قطعی برق در منطقه و سپس وصل شدن جریان آن، دچار آتش سوزی شد.

چرا دفتر سایت عصر ایران آتش گرفت؟

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی سایت تبلیغاتی از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا توسعه وبسایت های حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

جعفر محمدی ـ صاحب امتیاز و سردبیر عصر ایران ـ در گفت وگویی با ایسنا با تایید این حادثه اضافه نمود: الان آتش خاموش شده است اما هنوز ماموران آتش نشانی در محل و در حال کارشناسی هستند.

محمدی در شرح دلیل حادثه اسم کرد: شهود عینی و کارگرانی که در طبقه روبرو کار می کردند گفته اند که آتش سوزی از طبقه سوم آغاز شده و به سمت بالا رفته است. دلیلش هم احتمالا قطعی برق بوده است؛ برق در منطقه قطع شده و به محض اینکه وصل می گردد از طبقه سه جرقه دیده شده و آتش سوزی می گردد و سه طبقه از ساختمان آتش می گیرد.

صاحب امتیاز عصر ایران با تاکید بر اینکه در این حادثه کسی آسیب ندیده است، گفت: بچه های ما دورکار بودند و خدا را شکر کسی آسیب ندید؛ امروز فقط دو نفر از همکارانمان در دفتر بودند که به محض اطلاع از آتش سوزی، با آتش نشانی تماس گرفته و از ساختمان خارج شده اند.

محمدی در انتها با قدرانی از ماموران آتش نشانی گفت: من بعد از سانحه رسیدم اما شهود گفتند آتش نشانی خیلی زود رسید و اگر دیر می آمد حتما ساختمان می سوخت. کار این عزیزان قابل تقدیر است.

برق در منطقه قطع شده و به محض اینکه وصل می گردد از طبقه سه جرقه دیده شده و آتش سوزی می گردد و سه طبقه از ساختمان آتش می گیرد.

منبع: فرارو
انتشار: 25 مرداد 1400 بروزرسانی: 25 مرداد 1400 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 1717

به "چرا دفتر سایت عصر ایران آتش گرفت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا دفتر سایت عصر ایران آتش گرفت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید