کنایه های تندوتیز کنعانی زادگان به استقلالی ها!

به گزارش ناق، خبرورزشی نوشت: به تازگی یک تیم صنعتی پیشنهادی 25 میلیارد تومانی به مدافع ملی پوش پرسپولیس ارائه نموده است. این خبر را ابراهیم شکوری به رسانه ها داد و گفت: بعضی باشگاه ها که از بودجه های کلان دولتی استفاده می نمایند، نام خصوصی دارند. این باشگاه ها به بازیکنان ما پیشنهاد هایی می دهند که کار را سخت می نماید. این پیشنهاد به کنعانی زادگان هم از تیم های صنعتی بوده است. در کل یک تیم خصوصی داریم، اما سایر تیم های صنعتی و نفتی از بودجه دولتی استفاده می نمایند. این تیم ها از کجا عایدی دارند که چگونه به بازیکنی که نیم فصل از پرسپولیس جدا شد، رقم 5-4 برابری پرداخت می نمایند. مثلا پیشنهاد ارائه شده به محمد حسین کنعانی زادگان رقم هایی در حدود 20 تا 25 میلیارد تومان است. بار ها اعلام نموده و مجدد خواهش می کنم نهاد های مربوطه ورود نمایند. اگر پرسپولیس دولتی است، سایر باشگاه ها هم دولتی هستند و اینکه خودمان را فریب بدهیم درست نیست. شاید پرسپولیس با 40 میلیون هوادار، خصوصی ترین تیم ما باشد، اما متاسفانه با این همه هوادار نمی تواند حتی یک ریال از بودجه دولتی استفاده کند و...

کنایه های تندوتیز کنعانی زادگان به استقلالی ها!

درهمین ارتباط بد ندیدیم با خود محمدحسین کنعانی زادگان صحبت کنیم و ببینیم چنین پیشنهادی واقعیت دارد یا نه؟

حرف های ابراهیم شکوری را تأیید می کنی؟

کدام حرف را؟

اینکه سخنگوی باشگاه پرسپولیس مدعی شده که یک باشگاه صنعتی به تو پیشنهاد 20 تا 25 میلیارد تومانی داده است؟

بله، یک باشگاه صنعتی به من پیشنهاد 25 میلیارد تومانی داده است!

برای دو سال؟

نه، یک سال بازی!

شوخی می کنی یا جدی می گویی؟

کاملا جدی می گویم. این تیم حاضر است برای یک فصل به من 25 میلیارد تومان بدهد!

نام این تیم صنعتی را می توانی بگویی؟

ببخشید نام این باشگاه نزد من محفوظ است و نمی توانم فاش کنم.

چرا؟

به هر حال این کار قشنگی نیست.

ولی این پیشنهاد لو رفته است!

ترجیح می دهم نامی نیاورم!

ولی چنین پولی را یک فوتبالیست ایرانی فقط می تواند از بازی در حاشیه خلیج فارس بدست بیاورد؟

(می خندد) حالا که می بینید در ایران هم چنین پولی می دهند!

می خواهی به این تیم صنعتی بروی؟

نه! من در ایران فقط برای پرسپولیس بازی می کنم.

جدی می گویی؟

انتخاب اول و آخر من پرسپولیس است. تا روزی که درایران بازی کنم دوست دارم پیراهن پرسپولیس را بپوشم و به تیم دیگری فکر نمی کنم مگر آن که پرسپولیس من را نخواهد.

شنیدیم این روز ها تیم شما با مسائل اقتصادی روبرو شده است. درست است؟

متأسفانه از پرسپولیس با این همه افتخار هیچ حمایتی نمی گردد. مثلا نام این تیم دولتی است، ولی پول و امکانات برای تیم های صنعتی و رقیب ماست و این اجحاف درحق تیم مردمی و پرطرفدار پرسپولیس است.

منظورت از رقیب سنتی استقلال بود؟

شما ببینید در هفته های اخیر دوستان چه صحبت هایی درباره پرسپولیس انجام داده اند؛ در حالی که آمار و ارقام نشان می دهد بازیکنان استقلال خیلی بیشتر از بازیکنان پرسپولیس قرارداد بسته اند. دریافتی ما هم حدود 55 درصد بوده است. کاش مسئولان امر عدالت را واقعا بین دو تیم پرسپولیس و استقلال رعایت می کردند. به نظرم کمترین توجه به تیم ما بوده است.

ولی استقلالی ها نظر دیگری دارند و پرسپولیس را تیم خاص و محبوب وزارت ورزش می خوانند؟

این صحبت ها تکراری و نخ نما شده است. متأسفانه بقیه هم یاد گرفته اند و وقتی جلوی پرسپولیس می بازند و نتیجه نمی گیرند این بهانه های واهی را تکرار می نمایند. من یک مورد مثال زدم که شما بروید به اسم یک رسانه مستقل قرارداد های بازیکنان پرسپولیس با بازیکنان استقلال را مقایسه کنید تا خیلی چیز ها دستگیرتان گردد. البته حتما از قول من بنویسید هرچقدر بازیکنان استقلال پول می گیرند نوش جانشان!

جدا؟!

بله، باز تکرار می کنم هرچقدر استقلالی ها قرارداد می بندند یا پول می گیرند نوش جانشان، اما حداقل مظلوم نمایی ننمایند. نام پرسپولیس را وسط نکشند و حرف هایی نزنند که تکراری و غیرواقعی است.

منظورت صحبت های فرهاد مجیدی است که گفته بود پرسپولیس می تواند از قطر و پرتغال بازیکن بگیرد، ولی استقلال نمی تواند از مشهد هم بازیکن بخرد؟

من اصلا و ابدا دوست ندارم دراین خصوص حرفی بزنم. هرکسی هر ادعایی می نماید باید خودش پاسخگو باشد. فقط همین قدر می گویم همه بازیکنان پرسپولیس دلی با پرسپولیس قرارداد بسته و برای این تیم بازی می نمایند. مبلغ قرارداد های ما به مراتب پایین تر از تیم های رقیب است.

گران ترین بازیکن تیم شما می دانی کیست؟

نه می دانم و نه دنبالش هستم. ضمن آن که پرسپولیس نسبت به تیم های رقیب اصلا بازیکن گرانقیمتی ندارد. پرسپولیس یک تیم پیروز است که به جای بهانه گیری یا پیش کشیدن بحث های تکراری و غیرواقعی در زمین فوتبال دنبال حقش می رود. دراین سال ها هم به لطف همین تمرکز روی کار های فنی و پرهیز از حاشیه پردازی و فرافکنی توانسته ایم قهرمان شویم و به فینال آسیا برسیم.

راستی در جام حذفی هم به استقلال خوردید. با توجه به صحبت های اخیر انگیزه بیشتری برای این بازی ندارید؟

هنوز تا آغاز دربی حذفی خیلی مانده است. باور کنید ما درحال حاضر اصلا به استقلال فکر نمی کنیم. تمام تمرکز ما روی حریفان لیگ رجحان است.

ولی تو جزو بازیکنانی هستی که معمولا برای دربی کُری می خوانی؟

گفتم که الان زود است که بخواهم درمورد این بازی حرف بزنم.

بسیار خوب، حسین جان! هنوز هم نمی خواهی درباره دراگان اسکوچیچ حرف بزنی که چه شد او را ...

از فدراسیون به ما گفته اند مصاحبه نکنیم. به هرحال من یک بازیکن هستم و نمی توانم درخصوص این مسائل حرفی بزنم.

راستی بعد از سوپرجام داشتی لایو می گرفتی که کریم باقری مانع شد. شرح می دهی؟

آقا کریم تاج سرماست. به هرحال عظیم تر ماست و یک مقدار شادمان بودیم و داشتیم شوخی می کردیم. من کنعانی زادگان به عشق آقا کریم شماره 6 پرسپولیس را می پوشم.

منبع: فرارو
انتشار: 22 تیر 1400 بروزرسانی: 22 تیر 1400 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 1658

به "کنایه های تندوتیز کنعانی زادگان به استقلالی ها!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه های تندوتیز کنعانی زادگان به استقلالی ها!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید