گریه نکن بچه جان در بازار کتاب

به گزارش ناق، به گزارش خبرنگاران؛ کتاب گریه نکن بچه جان نوشته انگوگی وا تیونگو و با ترجمه ای از مهدی غبرایی به همت انتشارات افق به بازار کتاب راه یافت. این کتاب -که در سری کتاب های شاهکارهای پنج میلی متری از این ناشر به چاپ رسیده است- روایت رنجی است که از ناآرامی ها، تنش ها، در گیری های داخلی و استعمار بر قاره آفریقا روا داشته می گردد.

گریه نکن بچه جان در بازار کتاب

در پشت جلد کتاب می خوانیم: ما امروز به همین علت اینجاییم. همه سیاه ها با هم برادرند. با هم باید یک صدا فریاد بزنیم: زمان آن فرارسیده! مردم ما را به حال خود بگذارید! ما زمین خود را می خواهیم. همین حالا.

انگوگی وا تیونگو(1938) نویسنده ای کنیایی است که در چند سال اخیر از او به اسم یکی از برندگان احتمالی جایزه نوبل یاد شده است. او به خاطر نظریات انتقادی بارها تحت تعقیب حکومت کنیا قرار گرفته.

انگوگی وا تیونگو؛ نویسنده، منتقد، نمایش نامه نویس و محقق کنیایی، متولد پنجم ژانویه 1938 است. آثار او در حوزه های رمان، داستان کوتاه، مقاله، نمایش نامه و تحقیق به بیش از 17 زبان ترجمه شده است.

کتاب گریه نکن بچه جان نوشته انگوگی وا تیونگو، در 104 صفحه، در قطع رقعی، جلد شومیز، یه قیمت 16 هزار تومان و با ترجمه مهدی غبرایی، از سوی انتشارات افق به کتاب فروشی ها راه یافت.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 24 شهریور 1400 بروزرسانی: 24 شهریور 1400 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 1748

به "گریه نکن بچه جان در بازار کتاب" امتیاز دهید

1 کاربر به "گریه نکن بچه جان در بازار کتاب" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گریه نکن بچه جان در بازار کتاب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید