ارائه 140 خدمت تخصصی به فعالان اقتصاد دیجیتال

به گزارش ناق، یکی از اقدامات معاونت علمی و فناوری ایجاد پلتفرم اطلس اقتصاد دیجیتال با ارائه 140 خدمت تخصصی است.

ارائه 140 خدمت تخصصی به فعالان اقتصاد دیجیتال

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با ایجاد پلتفرم اطلس اقتصاد140 خدمت تخصصی در حوزه اقتصاد دیجیتال ارائه نموده است.این پلتفرم فضا و مرجعی برای ارائه داده های حوزه اقتصاد دیجیتال در کشور است. در این مرکز مجازی بیش از 140 خدمت مختلف به استارتاپ های دیجیتال ارائه می گردد. اطلس اقتصاد دیجیتال ایران با حمایت ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و توسط شرکت فناوری و نوآوری هوشمند سایان راه اندازی شده است.

این پایگاه داده با جمع آوری و تحلیل حوزه های دانشی، فناورانه و کاربردی اقتصاد دیجیتال در ایران سعی بر آن دارد که از یک سو شرایط فعلی گستره اقتصاد دیجیتال در کشور را ترسیم کند و از سوی دیگر به عنوان یک سیستم تحلیلی پشتیبانی از تصمیم برای سیاست گذاران، فناوران و پژوهشگران این حوزه ایفای نقش کند.

این کار تاثیری مستقیم در شناسایی توانمندی های موجود در کشور در عرصه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی دارد و به توسعه کسب وکارها و صنایع با استفاده از توان تخصصی و دانشی فناوران و نخبگان هم یاری می نماید.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 9 خرداد 1400 بروزرسانی: 9 خرداد 1400 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 1589

به "ارائه 140 خدمت تخصصی به فعالان اقتصاد دیجیتال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه 140 خدمت تخصصی به فعالان اقتصاد دیجیتال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید