ایمانی: از تصمیم سرجیو ناراحت شدم

به گزارش ناق ، وقتی جاسم کرار پنالتی اول صنعت نفت در بازی با استقلال خوزستان را هدر داد، اکبر ایمانی تصمیم گرفت پنالتی دوم را خودش بزند، ولی سرجیو مانع او شد و از ریکانی خواست تا این ضربه را بزند و البته در دقیقه 40 هم تعویض شد. او در این باره می گوید: وقتی پنالتی کرار خراب شد، من انگیزه زیادی داشتم و مطمئن بودم پنالتی دوم را گل می کنم. به همین خاطر پشت توپ رفتم، ولی سرمربی تصمیم دیگری گرفت. دروغ نمی گویم و واقعا از تصمیم سرجیو ناراحت شدم، ولی نه به اندازه ای که اعتراض کنم. این موضوع برای من تمام شده است. من شخصا سرجیو را دوست دارم و به نظرش احترام گذاشتم.

ایمانی: از تصمیم سرجیو ناراحت شدم

ایمانی در مورد نتیجه نگرفتن این تیم در لیگ برتر حرفهای دارد: ما خیلی خوب فوتبال بازی می کنیم ولی بدشانسی می آوریم. وقتی حساب می کنم می بینم 5، 6 امتیاز را مفت از دست دادیم و واقعا دلیل آن را نمی دانم. البته بازیکن هم کم داشتیم و شاید به این دلیل است. بدون شک تیم ما قدرت لازم را دارد و فکر می کنم در لیگ برتر به یک پیروزی احتیاج داریم تا این فشار کم گردد. امیدوارم از این بازی نگاه خود را تغییر می دهیم و از این هفته برای برنده شدن به میدان می رویم و امتیاز می گیریم.

این بازیکن صنعت نفت اشاره ای به بازی با تراکتورسازی دارد: بازی این هفته برابر تراکتورسازی خیلی سخت است. البته تیم ما تجربه شکست تراکتورسازی را دارد، ولی با این حال فوتبال قابل پیش بینی نیست. امیدوارم به نتایج خوبی برسیم و پیروزی در لیگ برتر را از همین بازی با تراکتورسازی آغاز کنیم. بازی در خانه خودمان است و همه کوشش خود را می کنیم تا برنده شویم. چرا که اگر 3 امتیاز را نگیریم وضعیت ما در لیگ برتر خیلی بد می گردد. از طرفی بازی های ما هم از این به بعد سخت تر می گردد و به کسب پیروزی برابر تراکتورسازی احتیاج داریم.

او از احتمال محرومیت طرفداران تیمش ناراحت است: شنیده ام می خواهند طرفداران ما را محروم نمایند، به نظرم این کار اشتباه است. وقتی شنیدم واقعا ناراحت شدم. من نمی گویم اتفاقات بازی با پیکان درست بود، ولی وقتی به تیمی مثل صنعت نفت در بازی خانگی این قدر ظلم می گردد ناخودآگاه طرفداران کنترل خودر را از دست می دهند. در بازی با پیکان چند پنالتی ما را داور نگرفت و چه قدر در آن بازی متضرر شدیم. گاهی باید به طرفدار هم حق داد که عصبانی بگردد. این ها هم انسان هستند و تا یک جایی تحمل دارند.

340-9

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 69

به "ایمانی: از تصمیم سرجیو ناراحت شدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایمانی: از تصمیم سرجیو ناراحت شدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید