اینستاگرام فروشگاه افتتاح می نماید ، خرید و فروش در فضای مجازی تسریع می گردد

به گزارش ناق، فیسبوک میخواهد گام بزرگی در سیستم تجارت الکترونیکی برداشته و از برنامه فروشگاه مستقل اینستاگرام پرده برداری کند.

اینستاگرام فروشگاه افتتاح می نماید ، خرید و فروش در فضای مجازی تسریع می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورج، مدتی اس که اینستاگرام روی برنامه فروشگاه خود کار می نماید . ابن برنامه به خرید و فروش در فضای مجازی مرتبط است.

. این برنامه احتمالا IG Shopping نام دارد و به کاربران اجازه می دهد که مجموعه ای از کالاهای موردعلاقه خود را به شکل مستقیم خریداری نمایند.

هنوز معین نیست زمان رونمایی از این برنامه در چه تاریخی خواهد بود اما فرآیند آنالیز ها و تحقیقات در این برنامه ادامه دارد و حتی امکان دارد که این پروژه به طور کامل متوقف گردد اما منابع موثق معتقدند؛ اینستاگرام قدم های بزرگی در زمینه تجارت الکترونیکی بر خواهد داشت.

بیش از 25 میلیون کسب و کار در برنامه اینستاگرام فعالند و دو میلیون از آنها تبلیغ نماینده هستند بنابراین موضوع مذکور می تواند یک مزیت جدی برای شرکت فیسبوک و برنامه محبوب آن اینستاگرام باشد. در حال حاضر چهار کاربر از پنج کاربر اینستاگرام حداقل یک کسب و کار را دنبال می نمایند. ساخت این فروشگاه مستقل می تواند بستری برای کاربران فعال در کسب و کار باشد و بتوانند کالاهای خود را در این فضا به فروش برسانند.

امکان دارد فیسبوک در آینده از ابزارهای دیگری برای کسب و کارهای اینترنتی رونمایی و کاربران خود را شگفت زده کند. برنامه هایی مانند Shopify می تواند یکی از این برنامه ها باشد که کاربران باید حتما یک حساب اینستاگرام داشته باشند.

منبع: انتخاب
انتشار: 28 آذر 1401 بروزرسانی: 28 آذر 1401 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 2133

به "اینستاگرام فروشگاه افتتاح می نماید ، خرید و فروش در فضای مجازی تسریع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینستاگرام فروشگاه افتتاح می نماید ، خرید و فروش در فضای مجازی تسریع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید