کسب و کار

زنان مدل ایرانی به روایت شبکه چینی

خبرنگاران: شبکه تلویزیونی فونیکس چین اقدام به تهیه گزارشی از رونق دریافت مدلینگ زنده در بعضی مناطق تهران نمود و مدعی شد با انتخاب حسن روحانی اولین نمایش مد رسمی در فروردین ماه سال جاری برگزار شده است.

24 آبان 1398

فروش نانوفناوری ایران در هند

جهت صادرات محصولات دانش بنیان ایرانی به هند با امضاء قراردادی میان ایران و هند تسهیل می گردد.

24 آبان 1398

نمایشگاه کار شریف تا فردا، 16 مهرماه دایر است ، ایجاد 500 فرصت شغلی در رشته های گوناگون

دبیر نمایشگاه کار دانشگاه شریف گفت: 41 شرکت از صنایع مختلف در نمایشگاه کار دانشگاه شریف حضور دارند که موجب ایجاد 500 فرصت شغلی در رشته های گوناگون شده اند.

21 آبان 1398

کشف گورهای دسته جمعی متعلق به مهاجران میانمار در شمال مالزی

خبرنگاران: پلیس مالزی از کشف گورهای دسته جمعی در شهرها و روستاهای نزدیک به مرز تایلند اطلاع داد.

17 آبان 1398

بهترین رستوران های منطقه سوخومویت بانکوک

رستوران های منطقه سوخومویت | Best restaurants in سوخومویتسوخومویت یکی از بهترین مناطق بانکوک برای تفریح و خوش گذرانی است و رستوران ها، مراکز تفریحی و خرید متعددی در این منطقه وجود دارند. اکثر توریست هایی که به شهر بانکوک تایلند سفر می نمایند زمان زیادی از سفر...

17 آبان 1398

محدودیت های ارزشی مانع گردشگری شده اند ، رودربایستی را کنار بگذاریم ؛ با فقها صحبت کنیم ، اجباری برای آنالیز نسبت افراد در هتل ها نیست

رئیس شورای شهر تهران گفت: درآمد گردشگری می تواند از نفت هم بالاتر باشد و می ارزد که رودربایستی ها را کنار بگذاریم و با فقها صحبت کنیم؛ در فقه شیعی راه چاره هایی در این حوزه است که می توانیم مشکل را حل کنیم.

12 آبان 1398

سفر به شهر روی آب، ونیز

چرا ونیز یکی از رویایی ترین شهرهای جهانست؟ونیز شهری با شهرت جهانی در ایتالیا، گزینه فوق العاده برای سفر و تعطیلات میلیون ها گردشگر در سال شده است. این شهر با شکلی عجیب، سبکی متفاوت از زندگی، کانال های آبی، خیابان های پر پیچ و خم و جاذبه های تاریخی اش یکی...

3 آبان 1398

کابوس پای دار قالی

قالیبافی، هنر است و با کمترین هزینه شغلی با ارزش افزوده زیاد ایجاد می شود اما این روزها قالیباف و استادکار با کابوس فروش و عرضه محصول روبه رو هستند چرا اگر فروش و صادرات فرش از رونق بیفتد بافت قالی هر روز کمتر و کمتر می شود.

27 مهر 1398

نمایندگان صلیب سرخ با وزیر خارجه ازبکستان دیدار کرد

نمایندگان کمیته بین المللی صلیب سرخ به سرپرستی مدیر اداره منطقه ای اروپا و آسیای مرکزی در شهر تاشکند با وزیر امور خارجه ازبکستان دیدار و گفت وگو کرد.

27 مهر 1398

گپ و گفت خواندنی با حمید علیدوستی؛ جنتلمنِ فوتبال ایران

وب سایت ورزش سه: به گواه بسیاری از کارشناسان نسل بازیکنانی که در دهه شصت فوتبال ایران حضور داشتند طلایی ترین نسل فوتبال ایران است و حمیدعلیدوستی بی تردید یکی از ستاره های اصلی این نسل است.

26 مهر 1398

ثبات قیمت بر بازار لوازم تحریر زرند

مسئول دفتر بازرسی فرمانداری زرند از ثبات قیمتی مناسب بر بازار لوازم تحریر شهرستان در آستانه بازگشایی مدارس اطلاع داد.

23 مهر 1398

مشهورترین خیابان های جهان کجا هستند؟

معروفترین خیابان های جهانگرچه در اغلب شهرها هزاران خیابان وجود دارد ولی یک یا دو خیابان از دیگر خیابان ها شناخته شده تر و معروف ترند. به دلیل وجود مراکز خرید، امکان شب زنده داری، داشتن مراکز تفریحی یا موقعیت تاریخی شان، در هرحال به هر دلیل که باشد مسافران...

22 مهر 1398

مرهمی بر زخم بیکاری

نسیم زمانی - اصفهان- خبرنگار: با وجود مزایای فراوانی که صنعت پوشاک به همراه دارد، اما معضلاتی بر سر راه پیشرفت این صنعت وجود دارد که باعث دلسردی فعالان آن شده است.

20 مهر 1398

حال این روزهای بیکار شدگان از سیل گلستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: بعد از سیل ابتدای سال جاری در استان 2200 نفر تحت پوشش بیمه بیکاری قرار گرفتند که در حال حاضر بیش از 70 درصد آنها مشغول به کار شدند.

19 مهر 1398

تاکید تاکایف بر بقای نظام ریاستی در قزاقستان

رئیس جمهور قزاقستان در نخستین جلسه شورای ملی اعتماد اجتماعی این کشور بر ضرورت بقای نظام ریاستی تاکید نمود.

18 مهر 1398

جنگ ویزا بین چین و آمریکا

به دنبال اعمال محدودیت ویزا علیه بعضی مقامات چینی و خانواده هایشان از سوی واشنگتن، منابع چینی می گویند که پکن به زودی محدودیت هایی در زمینه ویزا علیه شهروندان آمریکایی اعمال خواهد نمود.

17 مهر 1398

صاحب فراری 200 میلیون تومانی کیست؟!

در حالی که خودرو فراری شروط لازم برای ثبت سفارش واردات به ایران ندارد و در لیست خودروهای مجاز وارداتی نیز نامی از آن برده نشده، اما از این نوع خودرو به ایران وارد شده است.

11 مهر 1398

شروع مرحله سوم؛ آیا مذاکرات پاریس بازنده شد؟

فرصت 60 روزه ایران به اروپا برای ایفای تعهدات به خاتمه رسید و رئیس جمهوری اظهار داشت که ایران در روز آدینه گام سوم در راستای کاهش تعهدات برجامی را خواهد برداشت.

10 مهر 1398

در کدام مناطق تهران با کمتر از 300 میلیون می توان صاخبخانه شد؟

اقتصاد نیوز: آنالیز جدیدترین قیمت مسکن در تهران حاکی از آن است که با کمتر از 300 میلیون تومان می توان در بعضی مناطق پایتخت یک دستگاه آپارتمان را خریداری کرد.

9 مهر 1398

وقتی رئیس فیفا را سر کار گذاشتیم!

اولین بار در حاشیه سفر اینفانتینو به تهران مدیران فوتبال کشور مراسم کلنگ زنی ساخت این پروژه بسیار مهم را انجام دادند و مهدی تاج وعده داد که تشکیلات فوتبال کشور با افتتاح این ساختمان شیک و بزرگ در یک ساختمان جمع خواهد شد.

7 مهر 1398
تعداد: (50)