کسب و کار

آمار بی سابقه بیکاری در آمریکا چالش جدید انتخابات ترامپ

آمار نرخ بیکاری بی سابقه در آمریکا که روز آدینه منتشر شد در حالی خبر از ناپدید شدن ده ها میلیون شغل به صورت ناگهانی از این کشور و وقوع خرابی های گسترده مالی می دهد که در عین حال می تواند مانعی عظیم و تاریخی بر سر دونالد ترامپ برای دستیابی به دومین دوره...

16 تیر 1399

ایده های مدرن دکوراسیون و طراحی کافه

طراحی کافه یکی از فاکتورهای ظاهری نیست. طراحی کافه به طور مستقیم با امر بازاریابی کافه داران مرتبط می باشد. بنابراین، می توان حدس زد که طراحی داخلی و خارجی کافه ها از اهمیت زیادی برخوردار باشد. ما در این مقاله به آنالیز ایده های طراحی داخلی و خارجی کافه...

4 تیر 1399

چگونگی دریافت شهریه توسط مهدکودک هایی که در فضای مجازی خدمات می دهند

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: مشاغل مرتبط با مهدکودک ها مانند سایر مشاغل آسیب دیده از کرونا تحت حمایت مالی قرار گرفته اند.

2 تیر 1399

روایت رسانه آلمانی از فقر و بدبختی روزافزون نیویورکی ها در دوران کرونا

یک روزنامه آلمانی در گزارشی به فقر و بدبختی روزافزون شهروندان نیویورکی در آمریکا به عنوان ثروتمندترین کشور جهان در جریان بحران کرونا پرداخت.

30 خرداد 1399

فاصله یک میلیونی حقوق کارمند و کارگر پذیرفتنی نیست

دبیرکل خانه کارگر گفت: فاصله یک میلیونی میان دستمزد کارگر و کارمند پذیرفتنی نیست و امیدواریم دولت به جای اعمال ماده 242 با یک الحاقیه و اصلاحیه قانون دستمزد کارگران را اصلاح کند.

27 خرداد 1399

بازگشت حریری از پاریس به بیروت؛ آیا دور تازه ای از کشمکش ها در انتظار لبنان است؟

سعد حریری نخست وزیر پیشین لبنان پس از سفری حدوداً سه ماهه به پاریس آدینه شب به لبنان بازگشته است.

27 خرداد 1399

بازسازی خانه برای کسب درآمد

شش توصیه ضروری برای افرادی که به دنبال بازسازی خانه برای کسب درآمد هستنداین نوع بازسازی ساختمان اگر با استراتژی پیش برود، به سود قابل توجهی می رسد. سرمایه گذاران املاک به دنبال ایجاد فرصت هایی برای خود هستند که به سودشان بیافزاید، به همین دلیل این نوع...

19 خرداد 1399

کرونا و سونامی فقر در دنیا؛ نیم میلیارد فقیر ره آورد کووید 19

رئیس موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی بااشاره به نتایح مطالعه اخیر دانشگاه سازمان ملل درباره تاثیرات مالی کووید 19 گفت: سونامی فقر ناشی از کرونا بیش از نیم میلیارد نفر فقیر در دنیا برجای می گذارد.

13 خرداد 1399

ادامه طرح فاصله گذاری اجتماعی با رویکردی جدید

خبرنگاران/خراسان جنوبی معتمدیان با اشاره به ادامه طرح فاصله گذاری اجتماعی با رویکردی جدید، به تشریح مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا پرداخت.

8 خرداد 1399

یونان در منطقه یورو ماندنی شد

خبرنگاران: پس از یک شب چانه زنی تا صبح در نشستی اضطراری، رهبران حوزه یورو روز دوشنبه برای آغاز مذاکرات بر سر اعطای سومین بسته یاری اقتصادی جهت حفظ یونان در حوزه یورو، با این کشور به توافق رسیدند.

4 خرداد 1399

افزایش حقوق کارمندان دانشگاه شاید 50 درصد نباشد، حقوق دانشگاهیان از سایرین بالاتر است

معاون اداری و اقتصادی دانشگاه تهران گفت: به دلیل اینکه حقوق پرسنل دانشگاه نسبت به کارمندان تحت پوشش قانون خدمات کشوری، بالاتر است افزایش حقوق دانشگاهیان برمبنای مصوبه افزایش 50 درصدی حقوق کارکنان دولت، ممکن است 50 درصد نباشد.

28 اردیبهشت 1399

رباتی که به پرستاران شاغل در بخش های کرونا یاری می نماید

بیمارستان دانشگاه مستر میزریکوردیا در دوبلین از نرم افزاری جدید استفاده می نماید که وقت آزاد بیشتری برای پرستاران شاغل در بخش های بیماران مبتلا به کویید 19 فراهم می نماید.

27 اردیبهشت 1399

بازخوانی یک جعبه سیاه

یکی از پرونده های مهم سال 98 پرونده علیرضا زیباحالت منفرد جعبه سیاه پرونده بابک زنجانی بود که پس از رسیدگی به آن در سال 98، او به 25 سال حبس و رد مال محکوم شد.

19 اردیبهشت 1399

ایجاد سامانه الکترونیکی تهیه ملزومات بهداشتی

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان به ستاد مقابله با کروناویروس پیشنهاد کرد تا سامانه الکترونیکی تهیه ملزومات بهداشتی که از سوی جوانان فعال در سازمان های مردم نهاد تهیه شده است را مورد آنالیز قرار دهد.

17 اردیبهشت 1399

امید کسب و کار های کوچک به بازار شب عید

شافعی گفت: بسیاری از کسب و کار های کوچک بازار با امید به فروش شب عید خرید های خود را انجام داده اند.

29 فروردین 1399

جذاب ترین کارهایی که در سفر رویایی تان به صلاله باید حتماً انجام دهید.

به یمن آب و هوای خوش و مطبوع و طبیعتی زیبا در فصل خریف، صلاله در میان گردشگران از محبوبیت ویژ ه ای برخوردار است و با وجود شگفتی های معماری در کنار طبیعت زیبا صلاله چون گوهری ناب در دل عمان می درخشد.

29 فروردین 1399

موکت های بی کیفیت خارجی، گلیم ایرانی را تهدید می نماید

به گزارش خبرنگاران، مرتضی طالع ماسوله شامگاه پنجشنبه در اولین جشنواره دلبافته های داری هنرمندان گلیم باف شهرستان مرزی بندر آستارا اظهار کرد: متأسفانه بازار داخلی قالی و گلیم در ایران به تسخیر موکت های بی کیفیت، فانتزی و بدون اصالت خارجی درآمده و این...

28 فروردین 1399

خبرنگاران خرید و فروش مسکن ملی ممنوع است

تهران- خبرنگاران- معاونت مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت که واگذاری و انتقال امتیاز مسکن ملی به غیر، تحت هر یک از عناوین حقوقی، غیرمعتبر و ممنوع است و بر اساس مقررات پیگیرد قانونی دارد.

24 فروردین 1399

نرخ بیکاری هلند به کمترین حد خود رسید

نرخ بیکاری هلند به 2.9 درصد کاهش پیدا کرد.

11 فروردین 1399

کشورهای ثروتمندی که مردمش به سیاست مداران بی اعتمادند

مجمع اقتصاد جهانی به تازگی مطلبی منتشر نموده که به آنالیز چندین کشور از نظر سلامت اقتصادی و خطرات ناشی از آن بر سراسر جهان پرداخته است. این آنالیز همچنین بعضی بینش های جالب در رابطه با کشور های متفاوت را نیز ارئه نموده است. یکی از این بینش ها میزان اعتماد...

7 فروردین 1399
تعداد: (107)