بازیکن جوان استقلال در فهرست خرید پرسپولیس!

به گزارش ناق، خبرنگاران: پنجره نقل و انتقالاتی در فوتبال ایران هنوز بسته نشده و تیم ها قریب به یک ماه دیگر فرصت دارند تا بازیکنان مدنظرشان را بخرند و یا آن عده از بازیکنانی که در فهرست مازاد دارند را بفروشند. قاعدتا در این بین، مثل همیشه، اتفاقات نقل و انتقالاتی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بیشتر مورد توجه است و با جزئیات بیشتری پیگیری می شود.

بازیکن جوان استقلال در فهرست خرید پرسپولیس!

به گزارش خبرنگاران، پرسپولیس که این روز ها با پنجره بسته روبرو شده و فعلا نمی تواند بازیکن دیگری بخرد. استقلال، اما از این حیث شرایط بهتری دارد و نام شده که فرهاد مجیدی چند بازیکن دیگر می خواهد و مدیریت باشگاه هم به او قول داده زمینه ورود این بازیکنان را فراهم کند. البته استقلالی ها بازیکنان زیادی هم از دست داده اند که آخرین آن ها محمد بلبلی، وینگر جوانش است. بلبلی دو فصلی در استقلال بود و فرصت بازی پیدا نکرد. او فصل پیش به صورت قرضی به تیمی دیگر رفت و نهایتا یکی دو روز قبل، از زمانی که متوجه شد در برنامه های فرهاد مجیدی جایی ندارد، رضایتنامه قطعی اش را گرفت و جدا شد.

حالا، اما نزدیک به 48 ساعت بعداز جدایی او از استقلال، فوتبالی ادعا کرده او در فهرست خرید یحیی گل محمدی برای پرسپولیس است و قرار است در نیم فصل به این تیم برود. در بخشی از این گزارش آمده است: محمد بلبلی که با سر و صدا و حواشی زیادی به استقلال رفت و چندین باشگاه بعد از انتقال این بازیکن به استقلال در کشاکش نزاع حقوقی قرار گرفتند حالا پس از جدایی از استقلال، به یکی از گزینه های مدنظر یحیی گل محمدی تبدیل شده است.

بلبلی که بازیکن استقلال بود و به صورت قرضی در تیم های دیگری بازی می کرد در چند روز گذشته با حضور در باشگاه استقلال با مدیران این باشگاه مذاکره کرد و ظاهرا به دلیل عدم تمایل ادامه همکاری از سوی فرهاد مجیدی، با دریافت رضایت نامه قطعی به بازیکن آزاد تبدیل شد و حالا به نفت مسجد سلیمان پیوسته است. این در حالی است که شنیده شده بلبلی تمایل داشت در استقلال بماند و حتی به صورت قرضی به تیم دیگری برود، اما همچنان بازیکن استقلال بماند، اما مدیران باشگاه استقلال و کادر فنی این تیم حتی علاقه ای به انتقال قرضی این بازیکن هم نداشتند.

حالا این بازیکن با مسئولان نفت مسجدسلیمان برای نیم فصل به توافق رسیده و در نیم فصل اول لیگ بیست و یکم با پیراهن این تیم به میدان خواهد رفت، اما نکته جالب توجه درباره محمد بلبلی این است که گویا او به یکی از گزینه های مدنظر یحیی گل محمدی برای بازی در پرسپولیس تبدیل شده و مسئولان پرسپولیس با او برای پیوستن به پرسپولیس در نیم فصل دوم توافق کرده اند تا پس از حضور بلبلی در نفت مسجدسلیمان، در نیم فصل دوم لیگ بیست و یکم این بازیکن به پرسپولیس بپیوندد.

گفته می شود یحیی گل محمدی علاقه ویژه ای به بازی و سبک بازی محمد بلبلی دارد.

به گزارش خبرنگاران، این خبر در شرایطی منتشر شده که اتفاقا پرسپولیس در پست وینگر ترافیک زیادی دارد و به بسیاری از چهره هایش آنطور که باید بازی نمی رسد. رضا دهقانی، جدیدترین خرید پرسپولیس است که او هم به نام یک وینگر خریداری شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 19 مهر 1400 بروزرسانی: 19 مهر 1400 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 1775

به "بازیکن جوان استقلال در فهرست خرید پرسپولیس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن جوان استقلال در فهرست خرید پرسپولیس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید