تمامی معتادان متجاهر از سطح شهر تهران جمع آوری می شوند

به گزارش ناق، تهران (پانا) - سخنگوی مجمع نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی از جلسه مجمع تهران با شهردار و اعضای شورای شهر مرکز خبر می دهد و می گوید که در این جلسه شهردار تهران قول مساعد داد تا با همکاری سایر دستگاه ها تمامی معتادان متجاهر از سطح شهر جمع آوری شوند.

تمامی معتادان متجاهر از سطح شهر تهران جمع آوری می شوند

به گزارش ایسنا، علی خضریان در شرح نشست مشترک مجمع نمایندگان تهران با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر تهران، گفت: در ابتدای این نشست آقای زاکانی به ارایه گزارشی از شرایط تهران در ابعاد مختلف مدیریت شهری پرداخت.

خضریان ادامه داد: در این جلسه بر هم افزایی مجلس، شهرداری و شورای شهر تهران جهت برطرف مسائل مرکز تاکید شد. لذا قرار شد کارگروه های مشترک تشکیل گردد.

به گفته وی، در این جلسه موضوعاتی مانند ایجاد هماهنگی برای حضور مشترک در میان مردم تهران و آمادگی مجلس برای حل مسائل مرکز، توجه به حکمرانی شفاف و عادلانه، انجام اقدامات ضروری و اصلی، برنامه ریزی و توجه به شهرهای حاشیه ای تهران، برطرف مشکل تداخل حریم میان شهرداری تهران و دیگر شهرها، مشخص تکلیف تقاطع غیرهمسطح در سه راهی شهریار و اختصاص 15 میلیارد تومان اعتبار این پروژه، توسعه شبکه مترو مرکز برای مقابله با آلودگی تهران، گزارشی از پروژه مکان یابی و جانمایی آرامستان های تازه، توجه به حوزه سلامت پایدار، ترافیک، مباحث اجتماعی و فرهنگی، تشکیل کارگروه های موضوعی، پیگیری احیای جهاد سازندگی در مرکز و پرداخت بدهی دولت به شهرداری، حوزه تمیزکاری و پسماند شهری و فرسودگی حمل ونقل عمومی مطرح و مقرر شد در کارگروه های مشترک پیگیری شوند.

نماینده تهران در سرانجام گفت: تحول در روح و کالبد شهر از ضروریات شهری چون تهران است. لذا در کوشش برای انجام اقدامات جدی با یاری شهرداری هستیم. شهردار تهران قول مساعد داد تا با همکاری سایر دستگاه ها تمامی معتادان متجاهر از سطح شهر جمع آوری شوند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 16 آبان 1400 بروزرسانی: 16 آبان 1400 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 1812

به "تمامی معتادان متجاهر از سطح شهر تهران جمع آوری می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمامی معتادان متجاهر از سطح شهر تهران جمع آوری می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید