شجاعی: امیدوارم استقلال با آجورلو به صندلی واقعی اش برسد

به گزارش ناق، همسر مرحوم منصور پورحیدری گفت که از مصطفی آجورلو شناخت خوبی دارد و استقلال می تواند با حضور او به صندلی واقعی اش برسد.

شجاعی: امیدوارم استقلال با آجورلو به صندلی واقعی اش برسد

به گزارش خبرنگاران، فریده شجاعی درباره اینکهچرا شرایط باشگاه استقلال پس از مرحوم پورحیدری شرایط مطلوبی نداشته است، گفت: این نظر لطف شماست و من از همه استقلالی ها و طرفداران ممنون و متشکرم که باعث می شوند این تاثیرگذاری از طرف منصور (پورحیدری) حس گردد، اما اگر یک مجموعه خوب کار نموده و مدیریت مطلوبی داشته باشد نتیجه می گیرد. مدیران متعددی که به باشگاه آمدند اگر عملکرد مطلوبی داشتند این همه مسائل به وجود نمی آمد و همه چیز به خوبی پیش می رفت.

وی اضافه کرد: انتخاب آقای آجورلو به اسم مدیرعامل تازه باشگاه استقلال را به فال نیک می گیرم. ایشان یک فرد ورزشی، فوتبالی و کاربلد است و امیدوارم با مدیریت خوبی که از وی سراغ دارم بتواند استقلال را به صندلی اصلی خود برساند و همه چیز مناسب و خوب پیش برود.

نایب رئیس پیشین فدراسیون فوتبال گفت: پورحیدری یک استقلالی خالص و عاشق این تیم بود تا جایی که به نظر من عشق او به استقلال فرازمینی به تعداد می رفت و ممکن بود به خاطر این عشق کارهایی را انجام بدهد. اگر امروز حضور داشت شاید حتی نمی گذاشت کار به اینجا برسد، اما باز هم نمی توان گفت که همه چیز منصور بوده و معتقدم عوامل زیادی وجود دارد که باید دست به دست هم بدهند تا چرخ استقلال به خوبی بچرخد.

شجاعی در رابطه با پیش بینی اش از شرایط استقلال با حضور آجورلو یادآور شد: ما استقلالی ها همواره برترین ها را برای استقلال آرزو و دوست داریم برترین ها بیایند. شناخت قبلی و خوبی از آقای آجورلو دارم و می دانم ایشان مدیر خوبی است و فوتبالی محسوب می گردد اما نمی دانم استقلالی است یا خیر. اگر استقلالی باشد قطعاً همه چیز کامل شده است. برای ایشان آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم این بار دیگر شرایط در استقلال خوب پیش رفته و کارها به نحو احسن صورت گرفته و این تیم به صندلی اصلی خود برسد.

وی در مورد حمایت از مجیدی گفت: با شناختی که از پورحیدری داشته و دارم فکر می کنم او فرد بسیار با تدبیری در این زمینه بود و به هر شکلی که بود برترین ها را برای استقلال می خواست. امروز هم اگر زنده بود با برترین تدبیر و تفکر شرایط را پیش برده و حفظ می کرد و این طور نبود که بگوید همه چیز با تغییر درست می گردد. اعتقاد او این نبود و می فت اصلاح انجام گردد و چه بسا حمایت لازم را انجام می داد اما نمی دانم امروز که نیست در این خصوص واقعاً چه کاری انجام می داد اما مطمئنم مدبرانه و با تفکر تصمیم می گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 مهر 1400 بروزرسانی: 12 مهر 1400 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 1768

به "شجاعی: امیدوارم استقلال با آجورلو به صندلی واقعی اش برسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شجاعی: امیدوارم استقلال با آجورلو به صندلی واقعی اش برسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید