شیعی: باید تا مهرماه انتخابات فدراسیون فوتبال را برگزار کنیم

به گزارش ناق، محمود شیعی در پایان جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال که صبح امروز دوشنبه برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: در جلسه امروز آقای نبی به عنوان دبیر کل فدراسیون فوتبال انتخاب شد. همچنین بحث دیگر ما درباره برنامه زمانبندی اصلاح اساسنامه و برگزاری انتخابات بود.

شیعی: باید تا مهرماه انتخابات فدراسیون فوتبال را برگزار کنیم

وی با تاکید بر اینکه نبی دبیر کل فدراسیون فوتبال است نه سرپرست دبیر کلی، در خصوص تهدیدهای اخیر کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا یادآور شد: همه چیز حل شده است.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه اساسنامه فدراسیون باید به تصویب دولت و مجلس شورای اسلامی هم برسد، گفت: قرار است دبیر کل یک جدول زمانبندی تهیه کند و بر اساس آن جلو برود.

شیعی در پاسخ به این سئوال که آیا از هیات رئیسه فدراسیون فوتبال هم استعفا کرده است؟ اظهار کرد: استعفای من از باشگاه پیکان بوده و از فدراسیون استعفا نداده ام. خیلی هم قوی در جلسات حاضر می شوم.

وی همچنین در پاسخ به سئوالی مبنی بر برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال در مهرماه، گفت: باید تا آن موقع برسانیم.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص احتمال انتقال بازی های لیگ برتر به شهرهای جنوبی و گرم ایران تاکید کرد: من چنین چیزی نشنیده ام و باید از سازمان لیگ سئوال کنید.

شیعی همچنین درباره طرحش برای اتمام لیگ برتر گفت: من پیشنهاد دادم که اگر قرار است لیگ برتر تعطیل شود، ادامه این مسابقات به فصل بیستم منتقل شود. پیشنهاد من خام و اولیه بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 خرداد 1399 بروزرسانی: 7 خرداد 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 896

به "شیعی: باید تا مهرماه انتخابات فدراسیون فوتبال را برگزار کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیعی: باید تا مهرماه انتخابات فدراسیون فوتبال را برگزار کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید