مجله اشپیگل ترامپ را بازنده سال معرفی کرد

به گزارش ناق، مجله آلمانی اشپیگل در گزارشی دونالد ترامپ را شخصیت بازنده سال توصیف کرد که در دوران وی هیچ چیزی شرایط عادی نداشته و ریاست جمهوری وی همان زمانی که آغاز شد بدون هیچ نجابت و وقاری به پایان رسید.

مجله اشپیگل ترامپ را بازنده سال معرفی کرد

به گزارش گروه دیگر رسانه های خبرنگاران، نشریه آلمانی اشپیگل در گزارشی دونالد ترامپ رئیس جمهور مستقر در کاخ سفید را بازنده سال توصیف کرد.

این اقدام نشریه آلمانی اشپیگل در همان روزی صورت گرفت که مجله تایم آمریکا جو بایدن و معاونش کاملا هریس را به عنوان شخصیت سال انتخاب کرد.

در گزارش مجله اشپیگل با اشاره به ترامپ به عنوان شخصیت بازنده سال، آمده است که وی فردی است که هیچ دغدغه ای درباره کارهای مشترک نداشته و یک چیز برایش مهم بوده و آن خودش است.

در این گزارش آمده است: هیچ چیزی در دوران ترامپ عادی نبوده و وی از قبول شکست خودداری می کند و به جای آن درباره تقلب گسترده در انتخابات صحبت می کند حال آنکه هیچ دلیلی برای آن ندارد. ریاست جمهوری ترامپ همان زمانی که آغاز شد بدون هیچ نجابت و وقاری به خاتمه رسید.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز سوم نوامبر برگزار شد. برآورد رسانه ها حاکی است جو بایدن با 306 رأی الکترال به عنوان رئیس جمهور بعدی آمریکا انتخاب شده است. ترامپ 232 رأی الکترال به دست آورد. ترامپ از پذیرش نتیجه انتخابات خودداری کرده و شکایت هایی را درباره تقلب در فرایند رأی گیری در چند ایالت کلیدی مطرح کرد. بیشتر این شکایت ها رد شده اند.

این شکایت ها در حالی دنبال می شود که تا به امروز نتایج انتخابات در تمامی ایالت های آمریکا مورد تایید قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: nagh.ir شناسه مطلب: 1356

به "مجله اشپیگل ترامپ را بازنده سال معرفی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجله اشپیگل ترامپ را بازنده سال معرفی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید